Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem tudok váladztani. Yorki...

Nem tudok váladztani. Yorki vagy kínai meztelen kutya?

Figyelt kérdés
A kínai meztelen kutyára jobban hajlok.De félek hogy ha elmondom valakinek hogy nekem ez tetszik akkor megutálnak mer esetleg nekik nem tetszik.Mert nem akarok az a tipikus yorkim van lenni mermindenkinek az van.Az is tetszik mert aktív.Mind a kettő illene hozzám.
2016. aug. 24. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Miért kell minden nap megkérdezni ?
2016. aug. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Ha ez neked szempont a kutyaválasztásnál, hogy valakinek nem tetszik és emiatt megutál(?) (már miért utálna meg azért bárki, mert más az ízlésetek???), akkor szerintem semmilyen kutyád ne legyen, mert még nem vagy érett a kutyatartásra.
2016. aug. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem szabad így hozzá állni a dolgokhoz,ha tetszik és szeretnéd a kutyust és tudod hogy jó gazdája leszel ne azt nézd hogy mit fognak szólni a többiek!!! És én is a Kínai meztelent ajánlom mert mostanában a yorkik elég ideggyengék és ha nem tenyésztőtől veszed akkor több 100 ezrekbe fog kerülni az orvosi költsége mert hogy selejtet kapsz.A meztelen kutya nagyon aranyos,könnyen tanítható és egy igazi kis öleb na meg persze van púderpamacs változatban (Szőrös)nekem ők nagyon tetszenek gyönyörű állatok :) Magyarul ne másokat nézz hanem állj talpra és válaszd azt amit akarsz.
2016. aug. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a kínaimeztelen kutyát venném, bár nem csak a külseje alapján kell választani. Hanem videlkedés, igények, stb...

De ezek a kis termetű kutyák nem az én világom.

2016. aug. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a kínait akarod válaszd azt, de nem lehet engedni hogy csak úgy mászkáljon bármerre különösen a forró és a hideg napokon.
2016. szept. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!