Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tehát: Édesanyám ma reggel...

Tehát: Édesanyám ma reggel azzal hívott fel, hogy vigyázzak amikor megyek a suliba, mert a szomszéd szomszédjának a kutyája kint lófrál, és teljesen bevan hülyülve. Lejebb vana többi?

Figyelt kérdés

Megakarta őt támadni, kb egy méter lehetett köztük, és végül egy Suzukis, ment neki" a kutyának, a kutya megijjedt, és bement a gazdájának a kertjébe.

Ahogy mentem suliba, nem történt semmisem, a kutya úgy feküdt az udvaron, mintha meghalt volna? Viszont mikor jöttem hazafele, a kutya rámmorgott, nagyon idegesen, és életembe nem láttam még ilyen kutya fejet? Tehát, annyira beállt már a támadási pózba, a fogűt úgy vicsorította, mint még soha. Eddig sem volt egy olyan jó kutya, de nem tett ilyet? Telt az óra, és láttam, hogy nemsokára jön anya. Hát elindultam egy bottal anya elé, hogy nehogy megtámadja? A kutya amint meglátott eszeveszetten nekifeszült a kerítésnek és ismét ez a KINYÍÍÍRLAK tekintet és mozdulat sort tette meg? Ahogy meglátta anyát, egyből futott volna kifele rá, én ekkor a bottal ütöttem az aszfaltot, jelezvén hogy már pedig most rámfigyelsz??? Így is lett, de gondoltam szólok a gazdájának, ám nem tudtam, mert annnyira csak ugatott, hogy nem hallotta, vagy nem akarta, + a kutya már ugrált volna át a kerítésen??? Soha éeltembe nem láttam még kutyát ilyen dühösnek és mintha veszett lenne, sőt. Tehát kérdésem: Kihez tudok fordulni ezügyben? Hogy a kutya elkerüljön innen, vagy a kerítés meglegyen csinálva, és kilegyen zárva az, hogy ő kijön?? A gazdáját már tájékoztatták kb egy hete, hogy ez így nem jó, de mivel egy 70éves vénaszony a gazdi, lese sz.rja ?? Kb ennyi?? Ne haragudjatok a helyesírásért, de holnap anya ismét megy dolgozni, és nem akarom hogy mégegyszer megtöténjen ez, vagy rosszabb?? Ezért várom válaszotokat??


2010. ápr. 20. 17:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%

Lehetne egy kérdésem? Mert neked úgyis csak az van

Te ezt most kérdezed vagy állítod? Minden mondat végén kérdőjel van

csak szólok

és nem kötözködésből

2010. ápr. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%

szia!

tehetsz feljelentést akár a rendőrségen is.

illetve felveheted a kapcsolatot a helyi állatvédőkel, menhelyekkel, hogy mit lehet tenni ez ügyben: [link]

2010. ápr. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
46%

Ezért várom válaszotokat??



Akkor előbb döntsd el, hogy várod-e a válaszunkat.

2010. ápr. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Akiteki ***** válasza:
Hívj rendőrt??
2010. ápr. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%

önkormányzatnál is be lehet jelenteni, minél több helyen szólj.

szólj???? (bocs, nem tudtam kihagyni:D)

2010. ápr. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%

Hívd ki a rendőrséget , és mond el nekik h már szóltál a gazdának 1 hete de semmi sem történt és félsz , h megtámadja anyukádat vagy bárki mást.


Am mi a f@szért raksz minden mondat végére kérdőjelet ????

2010. ápr. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

ez az első kérdésem a honlapon, és amikor küldtem volna el a kérdést, akkor mindig kötekedett:D

és idegességből már mindenhova nyomtam kérdőjelet, csakhogy fogadja el, mert tényleg nagyon fontos lenne

2010. ápr. 20. 18:07
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem a gyerek dolga a rendorseget hivogatni. Ha anyukad annyira felne, akkor intezkedne. Felnott asszony, csak feltalalja magat...

Ha pedig nem, akkor szolj neki, hogy felsz a kutyatol es csinaljon valamit. Mondjuk azt, amit a tobbiek mar javasoltak.

2010. ápr. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én hívtam már ugyanezért rendőrt, csak ott a gazdi 3 kutyát tartott az utcán.
2010. ápr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

sajnos az a baj, hogy már volt incidens ebből...

egy másik szomszédnak is volt kutyája, igaz az egyszerüen csak harapott, tehát nem ugat, csak fut harap, tovább megy...

és kihívtuk a rendőrséget, vagyis csak mi naívak azt hittük, hogy kijönnek, a válasz ez volt :

-Sajnos ez nem a mi hatáskörünk, írjon az önkormányzat jegyzőjének levelet, és majd ők feldolgozzák.


De ez sajnos több hét, annyi idő alatt ember is halhat...

Tehát a rendőrség sajnos kilőve...

2010. ápr. 20. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!