Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Új kiscicát az ivartalanított...

Új kiscicát az ivartalanított nőstény kutyám nyalogatja. Időnként ráfog, és kicsit megszorítja a mellső lábával a cicát. A cica dorombol, de egyszer már sikított mikor ráfogott. Most akkor ha egyedül maradnának bántaná?

Figyelt kérdés

Egyébként egy ideig nem fognak egyedül maradni még. De fura hogy így ráfog, mintha egeret fogna. Viszont a macsek dorombol, és úgy tűnik imádja a nyalogatást. 1x sikított, rászóltam a kutyára, és az elengedte és arrébb ment.

Viszont a kutya másik szobában aludt éjszaka, és 2 óránként kapart, olyan izgatott volt a cicától. Lehet hogy féltékeny is, mert ahol a cica lakik, ahol találkoznak nappal, oda ő nem mehet aludni, a konyhában van az ágya.


2016. aug. 25. 08:40
 1/2 anonim ***** válasza:
85%
Sztem siman osszeszoknak de azert vigyazz, te ismered a kutyad ha nyugodt természetű nem lesz baj sztem de ha agresszív akkor... Hat.... Szegeny cica nem jar jol
2016. aug. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem játszani akar vele, de ha nagytestű kutya (márpedig egy kiscicánál, csak nagyobb lehet), akkor megeshet, hogy erősebben ráfog.

Ha a cica jelzi és te is rászólsz akkor ne lesz gond, de azért figyelj rájuk és ha lehet még egy ideig ne hagyd őket kettesben és itt most nem hetekről beszélek.

Egy-két nap alatt eldől, hogy a kutya, hogy viszonyul az új lakótárshoz és az alapján amit írtál idáig minden nagyon jól megy.

2016. aug. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!