Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol keressek fajtiszta kiskuty...

Sándor Vanessza kérdése:

Hol keressek fajtiszta kiskutyat? Szeretnek egy máltai selyemkutyat tudom olvastam hogy nincs mini azok biztos keverekek es egy fajtiszta 150 ezer körül van ezek meg 30 ezer Ft -be kerülnek

Figyelt kérdés

2016. aug. 25. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tenyésztőnél.
2016. aug. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Fajtatiszta=törzskönyves, várhatóan egészségesebb és jobb idegrendszerű lesz, mint egy szaporítós keverék kölyök. Ezek miatt persze drágább is. De biztos máltai lesz, nem pedig kuvasz keverék, mint az egyik ismerősöm kutyája, aki bichonnak indult.


Ha ennyit nem tudsz fizetni, nézz utána fajtamentőknél, van-e mentett máltaiuk.

2016. aug. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fajtamentők, menhely, tenyésztő!

Szaporítótól soha!!!!

Esetleg allatok.info

2016. aug. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mert jo lenne mar ha találnék fajtisztat csak hiába keresem interneten mar beírtam 1000 feleképpen es nem ad ki semmit se volt egy yorkim is azt mondtak fajtiszta szuloktol van ő is fajtiszta meg minden elvittem orvoshoz es mondta hogy nem az mert farkas körme van az oldalt elvileg valami kiálló korom es olyan nem kene hogy legyen nekik
2016. aug. 25. 18:26
 5/5 anonim ***** válasza:

A kulcsszó a kennel. Tehát azt írod be a google-be, hogy "máltai selyemkutya kennel".

Viszont attól, hogy törzskönyvet ad, még lehet rossz tenyésztő, szóval nagyon alaposan nézd meg, honnan veszel kutyát, kérdezősködj az adott tenyésztőtől stb.


Ismeretségi körben is érdemes érdeklődni: kutyakozmetikusok, kiképzők általában tudják kik a megbízható tenyésztők a környéken. Ha neked most nincs ilyen ismerősöd kéznél, akkor valamelyik kutyás ismerősödnek biztos lesz.

2016. aug. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!