Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi pénzért lenne reális...

Mennyi pénzért lenne reális kutyákat sétáltatni? (? ft/óra)

Figyelt kérdés

2016. aug. 25. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Ráguglizol és kiírogatod, hogy a többiek a környékeden mennyiért vállalják, és máris megvan a reális ára :)

De jó ha tudod, hogy szakmai tapasztalat nélkül nem sokan fogják rád bízni a kutyájukat. A sétáltatás nagyon egyszerűen hangzik, de tud veszélyes üzem is lenni.

2016. aug. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
7%

én 1800 bruttó órabérét dolgozom ennek a nettója 1200ft Én pl ha igénybe vennék ilyen max 200ft-ot adnék mert a két munka között mind fizikailag mint szellemileg szakadék van.


De ha milliomos lennék akkor sem adnék 700ftnál többet.

2016. aug. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Attól függ, hol laksz és kik tartoznak a célközönségbe. Egy milliomostól nyilván többet lehet kérni, mint a kisnyugdíjas Manyika nénitől. 1000 Ft/óra szerintem reális.
2016. aug. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Előbb tanuld meg egy menhelyen önkéntesként a sétáltatást, gondozást, mindent, ami a kutyákkal kapcsolatos.
2016. aug. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól függ,hogy hol élsz.


Pesten többet,Budán még többet, vidéken 500-700 ftnál többet nem fognak adni!! Én vidéken 600 ft/óráét sétáltattam ismerősöm vizsláját,viszont ők tehetősebbek szóval semmi nem volt neki, hetente 2x mentem 1-1 órára..kutyának édes kevés volt mondjuk,de hát ott a kert mozog ott is :/


Tapasztalattal meg rendelkezz!!


ha megmondod,hogy nincs kutyád vagy van egy kistestű 2-3 éves kutyád,tuti nem adják oda neked.


Én speciel csak is olyanra bízom a kutyáimat akinek tudom,hogy vannak kutyái és nem csak 1-2 éve van neki. Illetve főként erősebb fajtájú kutyákkal van tapasztalata,mert mivel az enyémek kicsik így tuti jó kezekben lesznek,mivel határozott személyiség jobban hat rájuk ugye.. Aki csak tutujgatja,azt leszarják..

2016. aug. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem itt nem is a saját kutya a kulcsfontosságú, hanem az, hogy több különböző típusú kutyával legyen tapasztalat. A menhelyi sétáltatás pl. tényleg tök jó alap :)
2016. aug. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!