Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? A kutyám már két...

Mit tegyek? A kutyám már két napja folyamatosan hány.

Figyelt kérdés
Tegnap késő délután elkezdett hányni. Mindent kihányt amit adtam neki. Még a vizet is. Nem tudom,hogy mi lehet ez,de ha holnap sem múlik el akkor elviszem őt állatorvoshoz. Tudtok valamit erről? Esetleg ez egy vírus? Volt már veletek is ilyen eset?

2016. aug. 26. 15:39
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%

Szia! Ha rossz kedve is van, nem játszik, vagy nem mászkál, csak fekszik, mindenképp állatorvos, ha lehet még ma.

Sőt, ha a vizet is kihányja, akkor ki is száradhat és elpusztulhat.

Nem riogatni szeretnélek, de most azonnal el kéne vinni orvoshoz.

2016. aug. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Bármi lehet.Az én kutyám attól hányt egyszer, hogy füvet evett.Ne várj holnapig MOST VIDD EL ÁLLATORVOSHOZ!!!!Lehet hogy ha holnapig vársz, a kutyus elpusztul.⬅Hallottam már ilyenről.
2016. aug. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja és jobbulást a kutyának!(előző vagyok)
2016. aug. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
41%
Capsot offoljuk már, nem vagytok idegbeteg állatvédők :). Egyébként ajánlatos lenne még ma elvinned az állatorvoshoz, nehogy később szegény kutyusnak infúziót kelljen adni folyadékpótlás gyanánt. Jobbulást neki :D
2016. aug. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! Ha annyira lenne komoly,mint ahogy azt írtátok akkor inkább tényleg nem habozok!
2016. aug. 26. 16:00
 6/20 A kérdező kommentje:
Felhívtam az állatorvost. Azt mondta,hogy nem nagyon tud vele mit kezdeni,mert a gyógyszer is kihányná.
2016. aug. 26. 16:08
 7/20 anonim ***** válasza:

"Felhívtam az állatorvost. Azt mondta,hogy nem nagyon tud vele mit kezdeni,mert a gyógyszer is kihányná."


Remek, és akkor mit lehet csinálni, hogy jobban legyen?

Ne érts félre, csak "bírom" az ilyen válaszokat...

2016. aug. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Amelyik állatorvos ilyet mond, az módosítson pályát. Mi az, hogy a gyógyszert is kihányná? A dehidratáció nagyon komoly következményekkel, halállal járhat, ha minden kijön belőle, akkoz az infúzió az alap. Vidd orvoshoz, de ne ahhoz akit felhívtál. Elpusztul záros időn belül, ha nem jut még folyadékhoz sem.
2016. aug. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Akkor menj el egy másik állatorvoshoz.Ezt luxusnak tartom, hogy meg se vizsgálja, csak úgy rámondja hogy úgyis kihányná...

Lehet, de meg kell tennie mindent hogy meggyógyítsa az állatot.Szégyellheti magát.

2016. aug. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
47%
Igen valószínűleg kihányná a gyógyszert viszont ha lenne esze akkor azt is mondta volna, hogy injekció formájában is gyógyítható. Anyukám kutyájánál is volt egyszer ilyen annyi kivétellel, hogy ő nem hányta ki a vizet és Anyukám sem ide irogatott, hogy kézrátétellel gyógyítsák meg a kutyáját hanem fogta magát berakta a kutyát az autóba és elvitte orvoshoz EGYBŐL! Kapott injekciókat és láss csodát jobban lett a kutyus pár órán belül.
2016. aug. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!