Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnek kutyat venni, vki...

Szeretnek kutyat venni, vki segitene?

Figyelt kérdés

Elkoltoztem otthonrol. Most 2 mopszom van.

Mellejuk szeretnek Nagytestu kutyat.

Fontos ,hogy eletembe volt mar Leonbergim es Amstaffom egyszerre,majd volt filam.Most kutyakikepzo vagyok. Tudom ,hogy ezt meg tudom oldani egyedul is ,de kivancsi vagyok masok velemenyere is.

milyen fajtat ajanlotok ha: Rovid szoru

Orzo-vedo

Sportos kutyat szeretnek,kinti-benti tartassal tartanam. Kutyasuliba is jarnank. Ill. Agilytizni. Napi 1 ora seta es 1 ora bicikli. Gondolatok:

Boxer

Dobermann

Elore is koszii


2016. aug. 27. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Fajtamentőknél nézhetsz fajtiszta kutyákat is, de menhelyen is van egy csomó fiatal/kölyök kutya, akik nagyon aranyosak, tanulékonyak, és hálásak.
2016. aug. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%

Tudjuk, hogy költözöl az unoka tesóddal....

Kezd unalmas lenni a solog

2016. aug. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem gazdaságos és nagyon emberi, ha örökbefogadsz. Egy keverék kutyában több kutya előnyös tulajdonsága egyesül, és ha te valóban konyítasz a kutyákhoz, meg fogod látni, melyik kutya az, ami a céljaid megvalósítására alkalmas. Egy átlagos menhelyen 200 kutya is szokott raboskodni, biztos találsz olyat, ami szerelem lesz. A vételárat költsd minőségi takarmányra. Ja, és kevesebbet költesz orvosra, ha nem szaporítótól vásárolsz. Ha viszont mégiscsak állatorvosra volna szükséged, esetleg sürgősen, ez az oldal segít neked! :-)


[link]

2016. aug. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
43%

Nem unod még a kamu kérdéseidet? Írni tanulj már meg előbb...

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__8053149-milye..

2016. aug. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!