Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mopszrol vélemények?

Mopszrol vélemények?

Figyelt kérdés

Tudom ,hogy a mopsz nehezen lelegzik,igy nem egy igazi sportkutya. Nem egy mopszot tartanek,hanem kettot,de.van itthon mar egy boxeren.. Hogy jon ki mas kutyakkal? Ha nem jonnenek ki a boxerrel nem is vennek ilyen fajtat. Tudom,hogy ez azert neveles kerdese is,de.termeszeten is sok mulik. Ill. mondanatok jo mopsz kenneleket?

Elore is koszonom a valaszokat!:))


2016. aug. 27. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Nekem egyáltalán nem szimpatikus kutya, de ha neked igen, akkor oké :)

A nehéz légzés tényleg maximálisan igaz, és valóban nem egy sportkutya, egy barátomnak az van, amikor elmentünk túrázni, kb 5 km után már könyörögni kellett neki, hogy jöjjön tovább :D

Hogy más kutyákkal kijön-e, az nagyon egyedfüggű, az említett kutya a mostani és előző vizslámmal is megvolt békében. Ha már a boxer régebben megvan, azzal azért én számolnék, hogy féltékeny lesz a mopsz(ok)ra.

2016. aug. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Beteges, életképtelen, drága, ronda. Sőt még a szeme is kiugorhat. Ingyen sem kéne.
2016. aug. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Macskaesegymopsz válasza:
Nekem van 1 Mopszom 5 éves fiu. Nagyon szeretem bármit csinálhatol vele pl. öltöztetni,kocogni.... NEM HARAP van 1 cicám is. felnöt ként jött hozánk és sosem nyult a cicánk_hoz. még sosem volt beteg pedig 1 éve hogy nálunk van. Más kutyával is remekül kijön. De vérebektöl féltem mert nem tud az én mopszom senkit bántani. De viszont nagyon szeret enni vigyázni kell a súlyával. jól kijön a boxerel. BÁRKI BÁRMIT MOND EZ IGAZ AZ ÉN MOPSZOM FAJTISZTA
2016. szept. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán minek kell egy mopszot túrára vinni? Istenem -.-
2016. szept. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
49%
Nekem volt mopszom, pont egy jót választottunk az alomból ugyanis imádott futni, jól kijött más kutyákkal, minden kirándulást jól bírt ( persze sok-sok vízzel ), bírta az autóban utazást is. Szerintem egy nagyon aranyos és szeretnivaló jószág viszont FONTOS hogy eléggé sőt tl érzelmes és az enyém depressziós lett a panzióban. Szerintem jó választás de mostanában sok betegség terjeng a "nyomott" orrúak körül sajnos.
2016. okt. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A miénk is imád futkosni, már mi nem bírjuk szusszal, annyit kell mozgatni. A nehézlégzés baromság, legalábbis ami az olyan kijelentéseket illeti, hogy úgy lélegzik mint darth vader. A miénk max akkor horkant, ha nagyon szimatol valamit, vagy éjszaka az arcába nyomjuk a takarót:D Egyébként egy baromira csendes kutya, végtelenül szeretetéhes, ami ahhoz vezet, hogy soha nem akarja, hogy a gazdája haragudjon rá, így bármit megtesz érte. Tapasztalatom szerint bármilyen kutyával kijön, hiszen épp úgy, mint az emberekkel, a kutyákkal és végtelenül barátságosan viselkedik. (A miénk például ha megyünk sétálni, és 1-2 kutya /az elmebetegebb fajta/ ha meg is ugatja, ő soha nem ugat vissza, csak szimatol és menne oda barátkozni.) Szerintem a boxerrel is kijönne, de nyilván ez a koruktól is függhet. A miénk például egy 5 éves 40 kilós labradorral kötött örök barátságot:)
2016. okt. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja igen, egyetlen negatívuma, hogy hullajtja a szőrét, kicsit jobban mint a többi fajta:D De már megszoktuk, illetve a furminátor nevű kefével visszaszorítható.
2016. okt. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sok okos gyö kér ember, aki életében a tvben látott mopszot aztán rákeresett a neten és meglátta hogy jajj milyen beteges... ja nem :DDD minden kutya lehet beteges, minden kutyának vannak bajai, problémái, ahogy a mopsznak is, de ez mind tartás kérdése. Hidd el, nem fog kiesni a szeme a kutyádnak, ha nem vagy gykér...:D nekünk boxerünk és mopszunk van, jól el vannak, nem kell miatta félni, tökéletes párosítás
2017. febr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!