Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megfelelő ez a nyakörv? Link...

Megfelelő ez a nyakörv? Link a leírásban.

Figyelt kérdés

[link]

Ezt a nyakörvet néztem ki 1 éves kaukázusi juhászkutyámnak.

Szerintetek ez megfelel? (A méret igen.)

Esetleg ha valakinek van véleménye, tapasztalata azt is nagyon szívesen fogadom! :)



2016. aug. 27. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
mindegy, hogy milyen a nyakörv, a nevelés számít. választhatsz bármilyen nyakörvet, ha a karodat kitépi séta közben, de lehet cérnaszál is, ha a lábnál marad, mert mintakutya. ;)
2016. aug. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De k..v@jol nez ki 😱😱😱
2016. aug. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Bocs, de ez a nyakörv egy rakás trágya. KOMOLYTALAN! Láttam én is a boltban, szépnek tényleg szép, de TÉPŐZÁRAS. Persze, van rajta csatt, de nem fixen összevarrt hevederekből áll, tehát ha elenged a tépőzár és mondjuk húz, vagy elindul a kutya, hiába tart a csatt, kicsúszik belőle a heveder és simán lejön róla a nyakörv.... No comment.


Megtartani se tudod benne ebből kifolyólag a kutyát, ha valamiért meg kell fogni.


Ebben az árban sokkal jobb nyakörveket kapsz.

Sima csatos bőrnyakörvet vegyél (Julius k-9-nél is van, de elég drágán) vagy vehetsz szövetből is nagyon erőset: Vagus dogs nyakövet vagy El perro nyakörvet. (Utóbbiból jó színesek is vannak: [link] és [link] )


Nekem egy kicsi/közepes bull keverékem van és sok nyakörvet végigpróbáltunk, a boltban kaphatók 95%-a nagyon gagyi, anyagában, tervezésében ócska minőség (bár némelyik tényleg gyönyörű), ami egy törpetacskóra vagy egy mudira lehet, hogy elmegy, de egy erősebb, szeleburdi kutyára NEM. Kaukázusira meg pláne normális nyakörvet kéne adni. Nálunk messze a bőrnyakörv és az El perro vezet!!! (Szövetet könnyebb tisztítani.)


Akármit veszel, minőségi, erős nyakörvet válassz.

2016. aug. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ha félted a kutyád szőrét, hogy nagyon összetöri a nyakörv, akkor a bőrből és a szövetnyakörvből is vehetsz béleltet :)
2016. aug. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
nem a legjobb nyakörv:/ én németjuhász kölyöknek vettem, ma kicsit vehemensebben játszottak és kicsatolódott a tépőzár, ez azért kellemetlen, mert ha sokszor kikapcsol tiszta kosz lesz a tépőzár és nem zár olyan jól. én egy jó bőrnyakövet vennék a helyedben az tuti nem fog egy hamar tönkre menni. Ráadásul egy nagy kutyán jól mutat, majd én is fogok venni egyet ha már nagy lesz:)
2016. aug. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem egy stapabíró darab, az biztos.
2016. aug. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!