Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beagle kutya tartása lakásban?

Beagle kutya tartása lakásban?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy beagle kutyát. Lakásban tartva jó lenne úgy, hogy:

Reggel: 1 óra futkározós, játszós séta, délben: 15 perc eü séta, délután: 1 óra futkározós, játszós séta, este: 2 óra sima pórázos séta.

Illetve, hogy mivel érdemes etetni? És honnan vegyem+mennyibe kerül egy beagle kölyök?



2016. aug. 27. 19:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Honnan van egyeseknek kapásból több mint 4 óra tiszta szabadidejük?
2016. aug. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%
A beagle nem való a lakásba.
2016. aug. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Tenyésztőtől vedd, az árak 100 körül mozognak. A beagle nem túl ideális lakásba mivel vadászkutya, de ennyi sétával és futkározással szerintem nem lesz gond a kutyával. Olyan tápot vegyél neki, amiben minél több hús van az összetevői között. Remélem minden kérdésedre tudtam kielégítő választ adni. :)
2016. aug. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
3as vagyok: helyesbítenék, 100ezer körül van az ára ha tenyésztőtől veszed (márpedig vagy tenyésztőtől, vagy a fajtamentőktől hozol kutyát, ha jót akarsz magadnak)
2016. aug. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%

Hát ha minden nap ennyit foglalkoznál vele akkor jó.

Mi (tudom hogy ez sokak szerint hülyeség) rendes kajával etetjük mármint nem moslékkal hanem pl. grill csirkéből ha marad adunk neki stb. Nem ajánlom hogy kölyköt vegyél mert őket nem elég ennyiszer levinni és akkor örülnek a legjobban ha egész nap velük van a gazdijuk + nagyon éberek. Azt viszont sajnos nem tudom hogy honnan vedd mert a miénket az apukám meg a felesége kapta esküvőjükre. Remélem tudtam segíteni.

2016. aug. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
29%

Beagle kutyának ennyi mozgás nem elég. Nem fárad el és szét rág/kapar mindent.

Kivételekkel persze én is találkoztam, de nincs rá garancia, hogy "lustábbat" fogsz ki.

2016. aug. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
Ha emellett tudsz valamit sportolni is vele (kutyás sportot, amit közösen csináltok), nem lesz gond. De a beagle azért elég ösztönerős darab, a sima sétálgatás ritkán elég neki.
2016. aug. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
elég ugatós ezért lakásba annyira nem ajánlott. Ennyi mozgás éppen elég lenne egy nyugisabb kutyának (nekünk jelenleg 1 régebben 2 beagle volt, mi kertes házban tartottuk/tartjuk. jelző kutyának nagyon jó) A mi12,5 évesünk még most is ha elmegyünk túrázni 3x annyit megy mint mi hegyen erdőben) Mi fiatal korukban biciklivel futtatuk őket az egy időre kifárasztotta őket, de abból is elég jó tempót és mennyiséget kell menni, hogy tényleg elfáradjon.
2016. aug. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%

A beagle lakàsba való kutya.

Ennyi mo6gás elég neki. De jobban élvezi ha nem egyke kutya.

2016. szept. 4. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
Nem való lakásba, csak nagyon sokan úgy tartják ezért terjedt el ez róla.
2016. szept. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!