Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám ivartalanítás utáni 6....

Kutyám ivartalanítás utáni 6. napon nem mozog, lábra se áll. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Eszik és iszik kézből, de egyből leül, csak fekszik, nem akar mozogni, depressziós. Ma hívom a dokit.
2016. aug. 28. 08:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésedben a jó válasz : mielőbb lássa őt a doki !

De nem tudom, miért vártál 5-6 napot azzal , hogy észrevedd : ez nem normális állapot. Attól függetlenül , hogy mennyi idős a kutyád.

Szerintem -- ha az orvos is nem tartja fontosnak ezt magától közölni -- már most kérdezz előre afelöl , hogy ezentúl kb. mire számíts és mi "számít" intő jelnek , ha egyéb baj adódna az ivartalanítás kapcsán.

Az én állatorvosom legkésőbb az operáció után elmondja a gazdiknak, mire számítsanak , mire figyeljenek a frissen műtött házikedvenc viselkedése/ állapota kapcsán és szerintem ez így helyes. Sok doki feltételezi , hogy aki egyszerű állattartó, amint kedvencet fogad az otthonába , az mindjárt olyannyira tisztában is van egy- egy "tünet" okával és jelentőségével, mint az, aki diplomás állatorvos. Kérlek , majd írd meg, tényleg volt-e valami nagyobb baj és mielőbbi gyógyulást/ felépülést a kutyudnak! :)

2016. aug. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
jobbulast neki:)
2016. aug. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Nem depressziós, hanem valami baja van. Azonnal vigyétek állatorvoshoz.
2016. aug. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
elvittem állatorvoshoz, a doki szerint "csak" depressziós, láza nem volt, kapott fájdalomcsillapítót és antibiotikumot még, azóta jobb a kedve
2016. aug. 29. 07:58
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
Válts állatorvost. A kutyák nem depressziósak. Viszont ezek szerint ivartalanítás után nem kapott otthonra antibiotikumot, az lehetett a baj.
2016. aug. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Rendbejött a kutyád ?
2016. szept. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!