Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tapasztalatok husky-król?

Tapasztalatok husky-król?

Figyelt kérdés
Barátommal hamarosan összeköltözünk, és már régóta szeretne egy kutyust. A husky a kedvence, és meg szeretném lepni eggyel. Mi a tapasztlatotok a huskykrol? Már beilleszkedés szempontjából... Gyerekekkel mennyire barátságos stb?

2016. aug. 28. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon barátságosak mindenkivel, még az esetleges betörőkkel is, úgyhogy házőrzőnek teljesen alkalmatlanok. Nagy a mozgásigényük, úgyhogy lakásba nem való, hacsak nem tudod minden áldott nap több órán keresztül sétáltatni, és ugye a hangod vonyításukkal is zavarhatják a szomszédokat.

Kertes házban nincs vele gond (de ott is szüksége van sétára), csak annyi, hogy imádnak elszökdécselni, ezért valami bombabiztos kerítés kell nekik.

2016. aug. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Ajándébol kutyát SOHA!!! Főleg nem husky-t!! Ez nem így megy! A husky egy szánhúzókutya, legalábbis erre lett kitenyésztve. Rengeteg-rengeteg mozgás kell neki. Azt nem írtad, hogy volt-e mar kutyája, mert ez sem azok az ebek köze tartozik, akik a legjobb döntés első kutyának. ÉN SEMMIKÉPPEN NEM AJÁNLOM. Mármint, hogy így ajándékbol vegyél neki...
2016. aug. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem az elsō kutyája, volt még neki, és van idōnk is rá, és nagyon nagy udvar lesz. Nekem is volt még kutyám szóval nem az a gond.
2016. aug. 28. 16:55
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
Sétáltatni is kell ám :DDD Az udvar nem elég, főleg egy husky-nak, ez az ötlet max akkor lenne jó ha vele is megbeszélnéd. Honnen vennéd? jófogásról? Nem sértés de gyanítom nem tenyésztőhöz rohannál és ha a barátod husky-t szeretne akkor ne keveréket kapjon. Beszéljetek egy tenyésztővel és mindent elmond a fajtáról amit tudni szeretnétek.
2016. aug. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tenyésztōhöz mentem volana nem kell egy buta kislánynak nézni. A sétáltatással sem lenne gond, tudunk gondoskodni egy kutyáról. Csak egy kutya nem 1-2 éves szórakozás, akár 12-13 évig is élnek... És ha mi közben gyerekeket szeretnénk az érdekelt mennyire barátságos, mennyire alkalmas kisgyerek mellé.
2016. aug. 29. 04:11
 6/6 anonim válasza:

Látom nem egy mai kérdés de azért válaszolok.


Nekünk huskynk van és a húgom 4 éves volt mikor vettem. Nagyon szeretik egymás és a kutyus kiskora óta ismeri szóval már gyerek mellé lett szoktatva és a világért sem bántaná. Mondjunk a huky eléggé emberszerető szóval ha elsőre lesz kutyus és utánnna baba nem hiszem hogy lesz gond.


A kertről meg az udvarról annyit hogy atombiztos kerítés kell mert szökős fajta. Főleg ha nincs meg a napi mozgás adagja... tényleg sétáltatni kell és foglalkozni vele.


Nem tudom milyen kutyusaitok voltak de gatyát felkötni mert nem egyszerű fajta kutyus még sokadiknak sem...


Nyáron meg tavasszal majd sokat kell fésűlni hogy ne legyen tele az udvar szőrrel. A tutulására/vonyítására fel kell készíteni a szomszédokat meg magatokat is


Egyébként nagyon hálás és okos kutyák. A gazdiaikat nagyon szeretik és tényleg nagyon szeretnivalók. Én imádom az enyémet és nagyon örülök hogy mellette döntöttem. A barátod biztos nagyon fog örlni ha régóta szeretne. 

2016. dec. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!