Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szibériai husky tartása lakásban?

Szibériai husky tartása lakásban?

Figyelt kérdés

Lesz egy huskym. Lakásban tartva mennyit és hogyan mozogjak vele? Mivel etessem? Szőrét hogyan és milyen eszközzel ápoljam? Őt fogom megvenni:

[link]



2016. aug. 28. 11:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem kegyetlenség egy ilyen nagy testű, mozgásigényes kutyát lakásban tartani...
2016. aug. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen kutyát lehet lakásban tartani ha sokat foglalkozol vele és sétával/futással lefárasztod.

Sokkal jobban érzi magát lakásba, mint kint egyedül a kertben, a kutya nem fárasztja le magát ;)

Visszatérve: Reggel 1 óra minimum, dél körül 1 vagy másfél óra, délután 2 óra és este 1 óra séta minimum. Ha ennél többet viszed az csak jobb. Mindig mosd le ha bejöttök, kutyafésüvel minden este alaposan keféld át.

2016. aug. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
szaporítótól nem vennék a helyedben:/ ki tudja milyen betegsége lesz. Szánd rá a pénzt és vegyél 2x-3x ennyiért egy törzskönyves kutyát minenféle betegségektől mentes szülőktől. Hidd el neked is és a kutyádnak is jobb lesz:)
2016. aug. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem napi minimum 3-4 óra mozgás kell neki. Reggel fél-1 órás séta, délután 1-1,5 óra, majd este is minimum 1-1,5 óra. Ezek nagy része pórázról elengedős, futkározós, más kutyákkal bandázós kell hogy legyen. Ha ezt nem teljesítitek, szétbontja a házat. Persze amíg kicsi minimum 2-3 óránként le kell vinni, hogy tanulja a szobatisztaságot.

Én személy szerint a barf (nyers) etetést pártolom. Ha érdekel, neten vagy fb-n is utána tudsz olvasni. Ezen kívül a minőségi tápok pl. Brit, Josera, Taste of the wild, Pro Plan.

Én speciel furminatort használok, csak ajánlani tudom. De ezen kívül még kellhet "klasszikus" kefe, vagy fésű is.


Én a helyedben nem adnék ki ennyi pénzt egy keverékért, aki valszeg beteg is lesz, én nem venném meg. Ha nem kell fajtatiszta kutya, akkor menhelyen is van egy csomó. Ha pedig tényleg fajtatisztát szeretnél, akkor tenyésztőket keress, ne szaporítókat.

2016. aug. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%

Egyetértek előttem szólókkal!

Ha meg reklámnak szántad, annak gyenge!

2016. aug. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
31%
Keverék... Mar most látszik
2016. aug. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Honnan látszik hogy nem fajtiszta? Már voltam megnézni és a szülei is szép fajtiszta egészséges kutyák.

Köszönöm a válaszokat, skkor majd sokat mozgatom.

Utána néztem a barf nak és sztem ez lesz

2016. aug. 28. 13:09
 8/13 anonim ***** válasza:
17%

Jesus😱 Szerencsétlen kutya!!! Ez NEM A LAKÁSBA VALÓ!!!!!!!!!! Ez egy szánhúzókutya!!!

Meg szaporítóktól?!?! Nagyon gyorsan gondold meg!

2016. aug. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%
Ja meg abból is látszik, hogy egy kicsit se konyítasz a kutyákhoz, hogy azt sem tudod megkülönböztetni, hogy fajtiszta, vagy fajTAtiszta! A faj:kutya,ló stb. A Fajta:Rottweiler, labrador stb
2016. aug. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%
Kizárólag akkor fajtatiszta, ha törzskönyves. Ilyet tenyésztőnél tudsz venni. Attól nem lesz egy kutya fajtatiszta, hogy összeraknak 2 szintén fajtajellemzőkkel bíró kutyát. Ha nincsenek papírjai, akkor legyenek bármilyen szépek és huskynak tűnőek a szülei, ő bizony hivatalosan egy fajta-jellegű keverék. Nincs is evvel semmi gond, a keverék kutya is kutya, de ha ragaszkodsz a fajtához, tenyésztőt keress és jegyezz elő egy következő alomból származó kölyökre. ha meg mindegy a fajta, akkor menhely. szaporítótól sosem veszünk kutyát. Ugyanis adja el akár ötezerért, akár negyvenért, ha egyszer haszna van belőle a szerncsétlen szuka kutyáját elletni fogja halála napjáig. Ilyesmit pedig épeszű ember nem támogat, tűnjék bármilyen tündibündi, aranyosnak is a tulaj.
2016. aug. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!