Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vegyem rá a nevelő...

Hogyan vegyem rá a nevelő anyukámat hogy lehessen kutyánk?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kutyát az apukám már rávettem (igazából ő is szeretne kutyust) de a mostoha anyámat sehogy se tudom rábeszélni. Ő nagyon szereti a kutyákat csak volt régebben egy kutyánk és ő meghalt a mostohám meg nem tud túllépni ezen meg azért nem akar mert LEHET hogy 4-5 év múlva elköltözünk albérletbe és hogy az albérletekben nem lehet tartani kutyát amit mondjuk nem értek mert a régebbi kutyánkkal albérletben laktunk és mégis megengedték hogy legyen. Szóval tudnátok tippeket adni hogy hogyan vehetném rá. Ja és az apukám is beszélt már vele de még ő sem tudta meggyőzni. Előre is köszi a segítséget!

2016. aug. 28. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg később albérletben akartok laki és nem lehet ott akkor ne legyen! Mert csak kidobjátok, meg otthagyjátok az út szélén... Így szoktak járni az ilyen kutyák, és nem tudják elképzelni hogy mit élnek át.. Mintha téged a szüleid kidobnának. Inkább add meg neki az esélyt hogy olyan vegye magához aki nem dobja ki.
2016. aug. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Boztos hogy nem dobnánk ki. Azért mondom hogy biztos mert az előző kutyánk úgy lett hogy jöttünk haza fele nyaralásról és dugó volt az autópályán és ott kóborolt egy kiskutya mi meg fölvettük és megtartottuk kidekült később hogy csak 5 hetes volt. Na mindegy a lényeg hogy hogyan vegyem rá?
2016. aug. 28. 14:02
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem azért de a kérdező nem azt kérte hogy írd le így látatlanba hogy milyen rossz ember meg ilyenek hanem hogy írjunk tanácsot!

A kérdezőnek pedig sajnos nem tudok segíteni ugyanis én is ezzel a problémával küzdök csak apukámmal.

2016. okt. 17. 13:41
 4/5 A kérdező kommentje:

2. vagyok

Most ezt mért úgy írja ki mintha én lennek a kérdező????

2016. okt. 17. 13:42
 5/5 anonim ***** válasza:
uram isten.. ez szánalmas..
2016. okt. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!