Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálják ezt?

Miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés
3 kutyám van és nem értek egy valamit, hogy miért van így. Én vagyok a falka vezér és be is tartom az összes szabályt. Ki jön az Anyukám akkor olyan szinten kezelhetetlenek lesznek, hogy se a behívásra, se semmilyen parancsomnak nem engedelmeskednek csak ugrálnak, rohannak és csak követik az Anyám. Elég sokat foglalkozok velük, de a suli és a nyári melók miatt nem mindig vagyok mellettük, Anyum az egész nap otthon van. Miért csinálják ezt? Ez most azt jelenti, hogy az Anyukám felettem áll rangban?

2016. aug. 28. 19:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Így elsőre úgy tűnik. De tapasztalataim szerint bohóckodhatunk bármennyit a "szabályokkal" a kutyák kiválasztják a falkavezért maguknak természetes módon is egy családon belűl. Lehet hogy anyukád erősebb egyéniség.
2016. aug. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!