Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek hogy van a napi rutinot...

Nektek hogy van a napi rutinotok? Mikor, merre visztitek a kutyust sétáltatni? Milyen trükköket tanítotok?

Figyelt kérdés
Valamiert mostanában nem tudunk a kutyámmal jókat sétálni, nem tudom merre menjünk... Ez kifogásnak hangzik, de tényleg nincs ötletem. Es az a baj a kutyámmal, hogy őt nem lehet kutyák es emberek köze vinni. Igen tudom hogy ez óriási probléma, dolgozunk rajta. A lényeg az hogy egy üres telekből hoztuk el, ahol építkeztek, egy évig nem volt vele senki, aki meg dolgozott az elhesegette, de szegényt eleg sokszor megverték... Úgyhogy nem az en hibám...

2016. aug. 29. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szántóföldre járok leggyakrabban, ott nyugi van, nem zavarnak tréning közben sem. Általában napi egy séta van délután, bár nyaranta a nagy meleg miatt be szoktam iktatni egy kora reggeli sétát-tréninget is.

Trükköket legf

2016. aug. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hétköznap általában a szomszéd kutyákkal játszik, illetve este szintén mi is egy földes úton sétálunk a szántóföldon, aminek a végén egy mező van, ott labdazunk, keresoset játszunk, vagy csak rohangál. A városba csak hétvége felé járunk, mivel ilyenkor van még idő este, hogy kocsival elvigyenek minket, aztán haza, de szerencsére jól sszocializalt a kutyám. Mivel felénk elég gázos kutyák is vannak, akik az úton boklasznak és támadnak mindenre, így én biciklivel néztem ki először a helyeket, aztán így bukkantam ilyen mezokre és kicsi erdokre is. Vigyél ki játékot, frizbit, valamit dugj el, hogy agyban is lefaradjon, így talán nem fogja megunni.:)
2016. aug. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor mondjuk vihetnéd egy rehabilitációval is foglalkozó kutyaiskola felé, hogy kicsit szabadabb legyen mindkettőtök élete :) Ott tudnak tanácsokat adni arra vonatkozóan is, hogy hogyan teheted neki érdekessé a sétát.
2016. aug. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Vittük suliba, csak elküldtek minket, hogy ők ezt a fajta problémát nem tudjak kkezelni. Holnap fogunk időpontot egyeztetni egy profival, aki ezzel foglalkozik. Szóval tényleg nem szimpla eset. :(

Játszani sajnos nem tud/ne szeret, csak kaja után megy:) szóval ez is nehezíti a lefàrasztását:( de ezt a keresőset kiprobáljuk, imád keresni, Vadászkutyus:)

2016. aug. 29. 20:40
 5/6 anonim ***** válasza:
A trükkökkel kapcsolatban mi érdekel?
2016. szept. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hat, hogy ti agyilag hogy fárasztjatok le a kutyátokat?
2016. szept. 2. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!