Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A tacskó és a beagle hasonló...

A tacskó és a beagle hasonló viselkedésben?

Figyelt kérdés

2016. aug. 30. 18:24
 1/5 anonim válasza:
16%
szia.naggyából, de én innkább a border colliet ajánlom.zsófi 12 éves 6 kutya tulajdonosa
2016. szept. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Abszolult nem. Teljesen mástipusú kutyák.
2016. szept. 4. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem
2016. szept. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
TELJESEN MÁSOK. A BEAGLE SOKKAL ROSSZABB TŐRŐDNI KELL VELE LEFOGLALNI MERT SZÉTTÉP MINDENT
2016. szept. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Kedves utolsó válaszoló!


Beagle nem rossz! Sőt egy kutya sem rossz, csak rossz neveltetést kapott!


Két beagle tulajdonosaként elmondhatom, hogy nem tépnek szét semmit, ha kellő időt töltesz velük! Nagyon társaságfüggők. Ketten vannak, de nekik mi, a gazdáik vagyunk a társaság. Nagyon szeretik az embereket, a gyerekeket, és csupán törődéssel sokmindenre megtaníthatóak. Az én kutyusaim hetente 3-4 napon, akár 12-14 órát is egyedül töltenek - igaz, mi családi házban lakunk, így kint vannak az udvaron, ha nem vagyunk otthon-, de nem rombolnak... persze előfordult már, hogy egy-egy kint hagyott papucsot kisajátítottak, de nem tettek már nagyobb kárt semmiben.

Tehát, sokat vannak egyedül, de amikor otthon vagyunk, akkor szakítunk időt rájuk is. Minden nap van legalább 40-60 percünk, amit kifejezetten csak velük töltünk. És ennyi elég nekik, ha ez rendszeresen így van! Tudják, hogy ha reggel el is megyünk dolgozni, de este majd lesz játék :)


Nem rossz kutya a beagle, de első kutyának nem ajánlom én sem, mert könnyű elrontani!

2016. szept. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!