Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha hagyom a kölyök kutyámnak,...

Ha hagyom a kölyök kutyámnak, hogy harapdaljon játékból akkor nem fog falkavezernek tekinteni?

Figyelt kérdés
2016. aug. 30. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindent túl komolyan venni. Ha nem viszi túlzásba, nem rág fájdalmasan, és nem manipulál vele (pl. akkor fogdos, amikor azt akarja, hogy csinálj vagy ne csinálj valamit), csak néha rágcsálósat játszik, azzal az égvilágon semmi baj nincs.
2016. aug. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
12%

de igen, nem tudom milyen kutyád van, nekem egy kaukázusi kanom van, eleinte eszt játszotta, majd egyre durvábban(azt hittem hogy csak növöget és azért tűnnek erőteljesebbeknek a tépések) majd rájöttem hogy ez falkavezér akar "lenni" vagyis próbálgat, kb 5 hónapos koráig játszotta ezt, utána miután rájöttem hogy mekkora ba.lf@s.z voltam hogy nem vettem észre hogy bontogatja a szárnyait,szigorú nevelés alá vetettem,így észhez tért, és nem lettünk egymás ellenségei, sőt..

össze kupálodtunk..

2016. aug. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Beagle. Még pici, csak játszik.mindent játéknál gondol méh. Csak felmerult bennem a kerdes
2016. aug. 30. 21:47
 4/4 anonim ***** válasza:

A játékból harapdálásból lehet megtanítani a kölyöknek milyen erősséggel lehet fájdalom mentesen harapni az embert, a gazdát. Ezt hívják gátolt harapásnak.

A kutyák egymás között is játéknál harapdálják egymást. És nem azért, mert falkavezér akar lenni bármelyik is.

2016. aug. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!