Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mindig nyüszít a kutyus ha...

Mindig nyüszít a kutyus ha egyedül van mit tegyek?

Figyelt kérdés

4 hónapos Csivava kan kutyusról van szó.

Ha például a szobámba vagyunk és ha már felállok egyből ugrik utanám ha meg kimegyek és magára hagyom egy kis időre is tombol,nyüszít, vergődik kaparja az ajtót jönne utanám. Egyszerűen képtelen egyedül megmaradni! Hogyan lehetne hozzaszoktatni az egyedülléthez?



2016. aug. 30. 21:24
 1/3 anonim válasza:
Hát amikor mi elhoztuk a kölyök kutyát akkor sirt meg minden es mi az eloszababa beraktuk h hallja hogy ott vagyunk es akkor megnyugodott amig meg nem szokta addig ott maradt
2016. aug. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az én kutyám mindenhova jött utánam és ha csak egy percig egyedül hagytam vagy otthon elkezdett keservesen nyüszíteni még úgy is ha csak egy másik szobába mentem át.A lényeg hogy én ráparancsoltam és a helyére küldtem ilyenkor.Megtanulta pedig alig lehetett 3 hónapos.Ha nyüszít vagy fut utánad miközben otthon vagy próbálkozz ezzel szerintem.
2016. aug. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Olvasd el az interneten, hogy mi az a szeparációs szorongás. A kölyök kutyáknál ez gyakran előfordul, de kezelhető dolog sok gyakorlással :) vannak fent a neten gyakorlatok is, amivel tudod treningezni a kutyát.
2016. szept. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!