Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutya fajta passzol...

Melyik kutya fajta passzol hozzám leginkább ezek közül?

Figyelt kérdés

Nagyon sportos eletet elek. Naponta biciklizek,futok,setàlok es a faluban ahol elek van egy tanya. A tulajjal nagyon joba vagyok igy sokat vagyok ott is. A tanya mogott kozvetlenul van egy tó,ahova nyàron minden nap lejàrok. Rovid szoru kutyat szeretnek leginkabb (vagy max. olyat aminek nem hullik a szore) . kinti-benti tartassal tartanam,kutyasulira lenne idom. Leginkabb nagy testu kutyat szeretnek. Melyik illik hozzam leginkabb?

Foxi

Puli

boxer

dobermann

magyar agàr

Perzsa agàr

Ill. melyik fajtat ajanlotok

ezeken kivul?


2016. aug. 31. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
OFF- a puli hogy keveredett ide? nem nagytestű és a szőre sem rövid....
2016. aug. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Rövid szörűeknek hullik a legjobban,szóval ez szoppancs :D


Amiknek nem hullik azok a hipoallergén fajták yorki,bichonok,uszkár,bedlington terrier stb.


foxi és a puli nem nagytestű.



boxer jó lehet, vizsla ami még szerintem jó lenne őket könnyebb tanítani,de sok mozgásra van szüksége

2016. aug. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Vegyél magyar vizslát.
2016. aug. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Hányadik napja teszed már fel ezt a kérdést?

Ha ennyire döntésképtelen vagy és nem ismered a kutyafajtákat, akkor vegyél plüsst!

2016. szept. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nem nagy testű, de nagyon eleven, okos, és aranyos kutyus a Jack Russel Terrier! Nekem 2 éve van ilyen kutyám, rövidszőrű, én is naponta viszem sétálni, imádja! A szőrét naponta kifésülöm a kertben, emiatt egy csomó kihullik (így is nagyon vastag) és nem annyira hullik!
2016. szept. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem boxer, életvidám nagyon aktív kutya. Az agár, oké hogy gyorsan tud futni, de egyébként egész nap a kanapén heverészne. :)
2016. szept. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!