Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyán található szemölcssze...

A kutyán található szemölcsszerű dudorok mit jelentenek?

Figyelt kérdés

Van egy 5 éves terrier-keverék kutyám. Ma észrevettem 2 db szemölcsszerű domborulatot a bőrén. Az egyiket a combján, másikat a lapockája alatt. Nagyon megijedtem, hogy nehogy bőrdaganat legyen. A combján levő az sötét színű, igazából úgy néz ki, mintha az is a mellbimbója lenne, a másik pedig rózsaszín. Ez nyugtat, hogy talán az eltérő színek miatt másról lehet szó.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2016. aug. 31. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Valszeg szimplán csak szemölcs. De ha aggódsz mutasd meg egy dokinak. Akkor is le lehet vetetni ha csak szemölcs, bár esztétikai dolog, sztem egy altatást nem ér. Nekem uszkárom van, neki is vt jó párm talán 5 is, amikor a fogat húztak neki, és altatták akkor leszedettem a szemölcsöket is.
2016. aug. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A kullancs is úgy néz ki mint egy szemölcs ha megszívta magát, csak ha közelről megnézed ott vannak a lábai is.
2016. aug. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kullancsot szedtem már ki belőle, ez nem kullancs. Nem egy kiálló golyó, hanem egy dudor.
2016. aug. 31. 21:35
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd meg dokinak nagyon sok minden lehet, valószinüleg szemölcs, de inkább dok biztosítson rólai. :)
2016. aug. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kicsit megnyugodtam, köszönöm a válaszokat!
2016. aug. 31. 22:02
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
lehet sima szemölcs, vírusos szemölcs (papilloma) vagy bőrféreg miatt kialakult szemölcs. Orvosnak mutasd meg. Egyik sem katasztrófa. A vírusos szemölcsöt simán leműti a doki, ha meg bőrférges (vérteszt kell hozzá), azt is lehet megfelelő gyógyszerrel kezelni.
2016. szept. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!