Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagy testű kutya mivel játsszo...

Nagy testű kutya mivel játsszon, ha a labdát is elpusztítja?

Figyelt kérdés

Felnőtt Német juhász kutyám imád focizni, bármivel. De sajnos a kemény bőr labdát, gumi labdát, tenisz labdát is percek alatt kilyukasztja és néha elkezdi enni is......


Imád játszani, de az a baj,hogy semmi nem marad egyben.



2016. aug. 31. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Vastag kötél, vagy tömör gumi labda, esetleg egy kb súlyzó alakú fából készülj játék.

Tömör gumiból több féle játékot is gyártanak direkt ilyen kutyusoknak.

Nekem rotim van ezeket adom neki.

Állatboltban érdeklődj az eladónál, ő megfoja mutatni ezeket. :)

2016. aug. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Velős csontot szoktam adni a németjuhászomnak :)
2016. aug. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi!:)

Remélem,találok valami olyat neki, amit el lehet "focizni" neki, mert jobban élvezi, mint a dobálást. :)

2016. aug. 31. 23:06
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Munkakutyás márkák (k-9, dogtech, ezekkel találkozhat fresiben meg alphazoo-ban) általában jobban bírják. Persze egyiket se arra tervezték, hogy kint hagyd a kutyának, hogy rágja, hanem arra, hogy te játssz vele aktívan. Amit oda tudsz neki adni, és egész strapabíró, azok ezek a vastag kötél játékok. Hacsak nem tépkedi szét szálanként, azt nem viselik jól sokáig :)
2016. aug. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
A jó minőségű labdákat nem tudja szétszedni. A k-9 annyira nem jó, de pl. a Gappay, Bende gumilabdák bírni fogják a kutyádat. Persze ne hagyd előtte egész napra, mert ezeket is előbb-utóbb szét fogja rágni. A játék azért van, hogy a gazda játsszon vele a kutyájával, nem azért, hogy a kutya ezzel fárassza le magát, mikor egyedül van.
2016. szept. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy van logika es igazsag is abban amit mondtok, hogy mire van a jatek. DE szerintem ez inkabb munkakutyaknal torvenyszeru.

hobbikutyanal nem ilyen fekete feher, pl a rotim imad a kertben egyedul jatszani rohangalni a jatekaival, napi 3-4 orat eltolt vele. ha kimegyek hozza jatszani megboldogabb, mert akkor mashogy jatszhat. ha elvennem az osszes jatekat, szerintem sokkal boldogtalanabb kutyat kapnek.

2016. szept. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!