Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Féltsem e a kölyök kutyámat a...

Féltsem e a kölyök kutyámat a borostyántól?

Figyelt kérdés
1 hete vásároltam egy kölyök husky-t. Ha be van zárva éjjelre (nappal szabadon van) a "keneljébe" (3mx3m) akkor irdatlanul vonyít nekem pedig a szívem szakad meg. Ha kiengedem akkor az ajtó előtt teljesen nyugodtan alszik, nincs semmi hang. Szívesen engedném hogy mindig ott aludjon de az udvaron egy dologtól féltem és ez a borostyán. Tudom hogy mérgező a levele és a bogyója is. egy öreg diófa törzset nőtt be teljesen. Nappal nem is megy oda a közelébe de kell e félnem hogy esetleg bele eszik?

2016. aug. 31. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:
32%

Nagy altalanossagban szerintem igaz az, hogy amit a kutya megeszik, attol nem lesz baja.


A vonyitast pedig nem szabad hagyni, mert azt fogja megtanulni a kutya hogy vonyitassal el lehet erni barmit a gazdinal, es egy ido utan el fogja kezdeni tudatosan hasznalni. Ha kell esetleg segitseg, akkor irj nyugodtan privatban.

2016. aug. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
18%
Minek zárod be éjjelre?
2016. aug. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
71%
Ha fáradt este (séta, játék megvolt), és jól van lakva, nem fog felkelni éjszaka nassolni, pláne nem olyan dolgot, amire nappal rá se néz. Matematikei esély persze mindig van rá, de nem érdemes nagyon ráparázni.
2016. szept. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!