Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A leonbergi jó házi kedvencnek?

A leonbergi jó házi kedvencnek?

Figyelt kérdés
Az udvarra szeretnék egy leonbergi. álmaim kutyája. de itt nézegettem a kérdéseket és ha valaki feltette azt a kérdést hogy leonbergi vagy újfundlandi akkor mindenki az újfundlandit írta. nekem a leó tetszik nagyon nagyok. a külseje a jelleme, minden! szóval ti szerintetek udvarra jó lenne? csak akkor engedném be a házba ha félne a tüzijátéktól meg a dörgéstől.

#kutya #leonbergi #hézi kedvenc
2016. szept. 1. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Ha egyszer a leonbergi tetszik, akkor miért is kell noname emberek ajánlását más fajtáról elfogadnod?

Nézzél a közeletekben kiállítást és szánj rá 1 napot oda elmenni. találkozhatsz biztosan leonbergit kiállítókkal. valószínűleg szívesen beszélnének veled a fajtájukról.

2016. szept. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon jó családi kedvencnek, nagyon barátságos és türelmes kutyus, gyerekek mellé is kitűnő választás. Olvasd el a fajtajellemzőket róla a wikipédián és a kutyatárban.
2016. szept. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És milyen fajta tápot kell adni neki?
2016. szept. 1. 17:04
 4/7 anonim ***** válasza:

Háát .. igazából én nem tápot adnék neki, hanem házi kosztot. Pl barf etetés vagy főtt ételt.

De tápból ha nagyon azt akarsz akkor josera.

2016. szept. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hogyan jön ki olcsóbban az etetése? ha tápot adok vagy ha házi kosztot? és ha házi kosztot akkor azon belül mit?
2016. szept. 2. 14:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem kell neked leonbergi, ha már indulóra az etetésénél a legolcsóbbat kezded számolni. ha netán beteg lesz, pl az altatást kilóra számolják. Leónál meg van súly rendesen.

A szőre karbantartásához is venned kell fésűt, kefét.

2016. szept. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem akarom megfosztani semmitol. Csak azért tudom hogy esznek és drága lenne. A legolcsóbb JÓ étel az mi? Amitol egeszseges lesz. Azert kerdezem hogy informaciot szerezzek és hogy tényleg leonbergi legyen e?
2016. szept. 2. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!