Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit jelent az, amit többen...

Mit jelent az, amit többen írnak, hogy a kutya "bepróbálkozik", meg teszteli őket falkavezérség téren? Írnátok példákat?

Figyelt kérdés
Nekem kistestű, alapvetően engedelmes kutyám van, de azért nem teljesen felhőtlen a kapcsolatunk. Kíváncsi vagyok, hogy amikor okom van az elégedetlenségre, az ilyen "tesztelgetés" eredménye-e, Köszi a válaszokat!
2016. szept. 2. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Pl hirtelen szelektív halló lesz a kutya, nem fogad szót, amikor esztek akkor kaját követel, a simogatást is követeli, sétánál is kb arra megy amerre ő akar, nem figyel rád, stb. A legnagyobb pofátlanság pedig amikor hágó mozdulatokat csinál a jelenlétedben.
2016. szept. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

az első szépen leírta.

feszegeti a határokat, bármiről is van szó, önálló döntéseket hoz.

2016. szept. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegyikben hiszek, szimplán olvastam ezeket:

-rá lép a lábadra

-a te ágyadban (is) alszik

-nem tudja, mi az a nem

-kaparja a kezed, hogy simogasd

-akár téged is megmorog/ugat

2016. szept. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Baratnomek kutyaja odaig ment el hogy mikor el akart venni tole egy csontot negkapta. Huztak is kutysuliba hosszu tomott sorokba. Elegge sikerult is helyretenni a zseboroszlant.
2016. szept. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Így már értem, köszönöm a válaszokat!
2016. szept. 5. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!