Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak a kutyámat...

Mit csináljak a kutyámat megvakították?

Figyelt kérdés
Ha felteszem a nettre a tettest?Ugyanan is nem fizeti ki a kutya kezelését,hiába mondtam, hogy megsérült a szeme és majdnem tuti,hogy megvakul és semmit nem tesz.
2016. szept. 3. 20:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem volt szemtanuja (rajtad kivul) az esetnek akkor nem tudsz semmit sem csinalni. Ha kitűzod a képét bárhova beperelhet becsületsértésért és rágalmazásért.
2016. szept. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Amilyen hülye beismerte idegenek előtt,és van rá tanu is.
2016. szept. 3. 20:15
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvostól kérj leletet, aztán menj a rendőrségre. Ha tudod, akkor vidd el a tanukat is vagy vedd fel diktafonra, ahogy arról beszélnek hogy mit csinált az ipse. De akár te is odamehetsz és "kiprovokálhatod" hogy miközben ő kárörvend mindent beismerjen.
2016. szept. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Leirnád az egész történetet? Mit, hogyan, miért csinált?
2016. szept. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Fahéjat szórt a kutya fejére,hogy ha majd megérzi a szagát,a kutya a fahéjnak milyen vicces lessz.

Mire megakadájozhattam volna a szél egy az egybe belehordta a szemébe a fahéjport.Azonnal mentünk haza,hogy kimossam a szemét,de késővolt.Más is látta és nagyon mérgesek voltak rá.Nem gyerek tette.Nem csíntevésrő van szó.Direkt okozott bajt.Én sem vagyok gyerek.A kutya nem harapós,nem veszekedős.Nem értem miért tette.Azzal védte magát,hogy utálja a kutyákat.A férjem beigérte a verést csak én lebeszéltem róla.Ezt nem tudjuk nemmegtörténtnek tenni.


Bocs ha hibásan írtam telon írok.

2016. szept. 3. 20:48
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Sztem mindenképp menj a rendőrségre, amúgy nem tudtam hogy a fahéjtól megvakul a kutya:O
2016. szept. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Bocsi, de kizártnak tartom, hogy ettől megvakul a kutya. Biztos, hogy vak?
2016. szept. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nagyon rosszul lát,ha nem is 100%-ig fak,de szinte annak mondhatni,mert megy mindennek neki és meg ijed,ha hozzá érünk.Nem volt ilyen.
2016. szept. 3. 23:19
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindez mikor történt? Elvittétek-e a kutyát azonnal orvoshoz?

Csak mert egy orvos azonnal tudta volna mit kell csinálni ilyen esetben a kutya szemével. Sőt, még rendben is lett volna némi kezelés után.

2016. szept. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen elvittük dokihoz,ő is kimosta a szemét és bekente valamivel.Azt mondta,hogy sérülés esetén,mint a marró anyag az azonnal roncsolja a felső szem rétegeit és sajnos vissza fodíthatatlan a romlás.
2016. szept. 3. 23:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!