Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti melyiktől féltek jobban?

Ti melyiktől féltek jobban?

Figyelt kérdés
Ha pl.: sétálnátok munkából haza , és előttetek lenne egy kutya .. ti melyik kutyafajtától ijednétek meg? (Kíváncsiságból)
2016. szept. 3. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy vicsorgó dobermantól
2016. szept. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
nem szokásom félni a kutyáktól. nem hiszem hogy megijednék bármilyen fajta is lenne
2016. szept. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nem kutyafajtától, hanem a viselkedésétől ijednék meg. egyszer pont egy kis caros tacskó harapott meg majdnem, hajszálon múlt.
2016. szept. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Hát csak azért, mert előttem van egy kutya, nem fogok megijedni, akármilyen fajta :)
2016. szept. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Egyiktől sem.
2016. szept. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%
Ma este a töksötét Duna-parton elsuhant előttem egy kb 30 kilós kutya a semmiből, hát, nem ijedtem meg :) Attól ijednék meg, ha egy kb tíz kilósnál nagyobb bármilyen kutya durván morogva közelítene felém, ijedségem egyenes arányban lenne a méretével.
2016. szept. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 okrwdw ***** válasza:
100%

Mindig velem van a Tosám, nincs kutya amitől félnem kéne, de olyan sem amelyik belénkkötne, mert nem maradna sok szegényből.

GamePitek meg gondolom nem szaladgálnak random az utcán és támadnak rám :D

2016. szept. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!