Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 4éves fiú Steffordom...

Van egy 4éves fiú Steffordom és ivartalanítani szerném. Milyen hatással lenne rá?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon agresszív más kutyákra és volt már rá példa hogy rám is rámtámadt de nem harapott meg.Nemtudom mit tegyek mert aztmondják lenyugszik és teljesen megváltozik a viselkedése,mások szerint mégagresszívebb lesz
2010. ápr. 21. 20:05
1 2
 1/13 Akiteki ***** válasza:
100%
Az én kutyám is minden más kutyának nekiment. Ráadásul ő csak egy tibeti terrier, a nagyobb kutyák simán kettéharapták volna. Ivartalanítás után néhány hónappal (addigra ürülnek ki a szervezetéből a hormonok) lenyugodott, most már akárhová el tudom vinni.
2010. ápr. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
valamit nagyon nem csinálsz jól, ha a saját kutyád megtámad...
2010. ápr. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Nyugodtabb lesz, hisz a hormonok nem fognak dolgozni benne! Viszont ha rád is rád támadt ott rangsorprobléma van! Sürgősen orvosolni kéne a helyzetet és tudatosítani benne ki a falkavezér!
2010. ápr. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez a staffiknál egy kicsit bonyolultabb. Mindenképpen az ivartalanitást ajánlom,de lehet ez nem fogja meghozni a várt eredményt.Feltétlenül vidd kutyaiskolábba is.
2010. ápr. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk bevált pedig egyre agresszívebb volt már a kutyám!Én csak javasolni tudom!
2010. ápr. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Kappan hangja lesz mint VásáryAndrénak. XD
2010. ápr. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Akiteki ***** válasza:
55%
21:00 Ezt a poént ma már elsütötted. Elsőre még jó is volt.
2010. ápr. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
sajnálattal közlöm veled, kedves kérdező, hogya a te kutyád rád támad, akor nem hogy az ivartalanitás, de semmi nem fog használni...egyértelmű hogy ő a falkavezér, te csak a flaka tagja vagy, mint bárki más. vagy kutyaiskola, vagy nem tudom, de később akár meg is ölhet, ha valami nem tetszik neki....nem tudom miért pont amstaff kell olyan embernek aki nem is ért a kutyákhoz...ők keménykezű gazdát igényelnek.....
2010. ápr. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 doboszoli ***** válasza:
24%

Egyet kell értsek az utolsó hozzászólóval. Valami nagyon el lett cseszve.

Bár a szakirodalom a staffit család-és gyerekszeretőnek jellemzi, ami igaz is, de megjegyzi, nem hozzáértő kézben előjöhet rosszabbik énje.Itt is valami ilyesmi történt.

Ha téged megtámadott-aki elvileg a falkavezér vagy- mit várhatnak a családtagjaid. Kutyapárti vagyok, de valamilyen humánus módon szabadulj meg tőle, mig nagyobb baj nem lesz.

Érdekességképpen.

Vadászként hívtak már úgy házhoz kutyát agyonlőni(kaukázusi 4 éves kan), hogy a gazdit kishíján megölte, a családot a lakásba kergette, az udvaron átvette a hatalmat. Ugye nem ezt akarod??

2010. ápr. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

22:53-mas vagyok

kedves utolsó válaszoló..teljesen igazad van, bár nekem nem lenne szívem még egy őrült kutyám sem lelőni, inkább rehabilitációra vinni...de mondjuk alapból egy őzet sem tudnék lelőni, de hát ilyen is kell:)a kérdezőnek pedig azt üzenem, sűrgősen fordulj vele egy állatkiképzőhőz, mert simán megölhet téged, vagy bármelyik családtzagodat...de nem azért mert ő egy amstaff, mert ugyan így neki fordul akár egy németjuhász, vagy egy snaucer is a gazdájának, ha így van, csak az amstaffnak lehet hoghy nem kell akkora lökés hozzá, mert sokkal erősebb, akaratosabb jellem...de egymben gyönyörű és imdánivaló...tehát nagyon sűrgősen cselekedj...

2010. ápr. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!