Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A két hónapos pitbull terierem...

A két hónapos pitbull terieremnek mikor vághatom le a fülét?

Figyelt kérdés

Szerintem úgy szebb a kutya de attól félek hogy még túl kicsi hozà és esetleg nem-e lenne töle semmi baja? Nem akaorom hogy bármi baja legyen hiszen a fajtatiszta kutyák nagyon érzékenyek.

Kérlek csak az irjon skinek van bármilyen tapaszatalata a fent emlitet fajtával .


2016. szept. 4. 17:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Te nem vaghatod le, csak aki ért hozzá.
2016. szept. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs de ezt hogy képzelted el? Hogy levágod ollóval? Otthon ezt nem tudod megcsinálni mert nagyon megszenvedi a kutya. Magyarotszágon csak a farokvágás vagy a fülvágás is tilos? Ha a fülvágásra is ugyan az a szabály akkor azt lekésted. Én minden esetre nem vágatnám le a fülét, egyáltalán nem szebb... báris szerintem. Fölösleges szenvedés a kutyának.
2016. szept. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Persze tudom rosszul fogalmaztam nem én akarom le vágni hannem elvinèm egy állatorvoshoz csak arra lennék kiváncsi hogy ez még nem túl korai-e
2016. szept. 4. 18:02
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak,hogy egy állatorvos sem fogja megcsinálni,mivel Magyarországon tiltott!!


Tenyésztő akitől vetted,már ha csak nem vmi olcsó szaporítót fajtajellegűd, na szóval max tenyésztő tudna neked orvost ajánlani,de megsúgom rendes tenyésztő megcsináltatta volna neked ha kéred és már úgy hoztad volna haza,igaz akkor 3-4 hónaposan..

2016. szept. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Miután a sajátodat már levágtad körömollóval.Neked is jól állna.
2016. szept. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
Neke meg te tetszenél fül nélkül.Ugye nem baj ha levágom? -,-"
2016. szept. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

18 :11 es válaszolo tenyésztötöl vettem nem pedig szaporitotól és nem magyarországról mert itt nagyon kevés a fajtatiszta pitbull lehet hogy egyátalán nincs is csak valami annak csúfolt keverék kutya.

A füll levágás akkor eszembe se jutot igy utolag gondoltam rá de ha magyarországon tillos mint ahogy a többi válaszolo írta akkor inkább nem csináltatom meg azért nem megyek ki a tenyésztöhöz.

2016. szept. 4. 18:19
 8/14 anonim ***** válasza:
Előbb próbáld ki a saját füleden vagy farkadon. Szerintem szebb lennél.
2016. szept. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mivel Magyarországon tilos a fülvágás elvileg, így semmikor nem tudod legálisan levágatni. Ha nem Magyaro.-n élsz, akkor nem tudom.
2016. szept. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%
Ha figyelmen kívül is hagyjuk azt a tényt, hogy tilos a fülvágás, akkor is rég elkéstél. Nagyon pici korban (pár naposan) szokták az ilyeneket csinálni, hogy minél kisebb trauma legyen, és gyorsan és szépen gyógyuljon. Úgyhogy törődj bele, hogy "füles" marad a kutya :)
2016. szept. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!