Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen táppal etessem a...

Milyen táppal etessem a kutyám, hogy szép legyen a bundája, erős és egészséges legyen?

Figyelt kérdés
Fehér kan törpe uszkár 8 hetes.

2016. szept. 5. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
55%

BARF módszer szerint,

vagy jó minőségű, magas hústartalmú, gabonamentes táppal.

2016. szept. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2016. szept. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nem olcsó de meglehet fizetni
2016. szept. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ma 16:55

Miért is kellene egy elvileg egészséges kölyköt hipoallergén táppal etetni?

2016. szept. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első sorban azt add neki, amit a tenyéásztőjénél evett. Utána válassz más fajta tápot és nagyon odafigyelve állítsd át rá.
2016. szept. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Belcando vagy a Select Gold jó?
2016. szept. 6. 06:38
 7/7 anonim válasza:
Nekem egy csivavám van, en sámázámára kifejlesztett royal caninal etetem, egy éves (ezen a fajta tápon neveltem mindig korának megfeleloen ) ebben megvan a számára megfelelo vitamin és tápanyag mennyiseg. Általában napi egyszer kap egy adag tápot pl egy kis pörköltel, vagy csirkemellel zoldsegekkel párolva, rengeteg halat adok neki és fott husokat. Gyonyoru egeszseges, fényes, sejmes, puha szore van. A
2016. dec. 10. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!