Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a vegyes...

Mi a véleményetek a vegyes etetésről?

Figyelt kérdés
(Röviden-tömören száraztápot és nedveset is eszik pl. konzerv.)

2016. szept. 6. 07:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%
Semmi értelme. A legtöbb konzerv rossz minőségű, a jók árából meg igazi húst is lehet venni. Felejtsd el a konzerveket. Ha vegyesen akarsz etetni, vegyél igazi húst, de ne add együtt a táppal. Add az egyiket reggel, a másikat este.
2016. szept. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
69%

A konzerv kb mind hulladék, azért az árért már színhúst kapsz.

Én kb fél éve tértem át a BARF-ra, a kutyámat mintha kicserélték volna.

2016. szept. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
68%
Olvass utána a Barf etetésnek! Sokkal egészségesebb
2016. szept. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
35%
Sajnálom azokat a kutyákat, akik tápon és konzerven élnek.
2016. szept. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
71%

A konzervnek nincs semmi haszna, felesleges adni. Kb. annyi haszna van, mint a gumicukornak a gyerekek számára.

Az olyan konzervek, amik már valóban húsból készülnek, pedig jóval drágábbak, mint a valódi hús. Akkor már érdemesebb húst venni, és azzal etetni.

2016. szept. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
52%

A B.A.R.F. ha jol olvastam nyers hust jelent, de hat ez nem veszelyes?

Az ember is azert fozi meg a hust hogy ne kapjon ferget, szalmonellat meg ezer fele betegseget a nyers taplalektol.


Ertem en hogy a kutya osei vadasztak es nyert hust ettek, de vajon nem mind fergesek voltak? Es nem mind kimultak 5 ev alatt? A mai kutyak 15 evet is elnek.

2016. szept. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
54%
Nem veszélyes. A kutyák gyomorsava sokkal erősebb az emberénél. Még a kicsit romlott ételt is baj nélkül megeszi. A farkasok nem a szalmonella miatt pusztultak el korán.
2016. szept. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
50%
Egyébként szinte mindenki, aki áttért a barfra, sokkal jobb egészségről számol be.
2016. szept. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
26%

Csak tápon biztosan nem tartanám.

Az kb. olyan, mintha a gyerekednek semmi mást nem adnál soha csak reggelizőpelyhet.

Inkább főzünk neki. Nyers húsnak nem vagyok a híve.

2016. szept. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
77%
Azért messze nem ugyanaz. Egy jó tápban minden benne van, ami kell, míg a reggelizőpehely gabona tejjel felöntve. Szerintem legjobb a barf, de ha erre nincs lehetőség, teljesen jó minőségi tápon tartani a kutyát.
2016. szept. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!