Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a VMP...

Mi a véleményetek a VMP vitaminról kutyáknak? Vegyek a kölyöknek immunerősítő gyanánt?

Figyelt kérdés

2016. szept. 6. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy kölyök immunjait a megfelelő étkezés, mozgatás, tartás erősíti a legjobban. Ha immunerősítőt adsz neki, ellustul a szervezete.
2016. szept. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Beteg a kutya, és ezért kell erősíteni a szervezetét. Oltást ezért nem kaphat még.
2016. szept. 6. 13:43
 3/5 anonim ***** válasza:
nem vmg?
2016. szept. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2016. szept. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a vmp-t nem ismerem, a vetri dmg elég jó és erős, ha tényleg beteg megéri. de beszélj erről állatorvossal, mert ha nincs akkora baj nem éri meg "ellőni" ezeket, mert később nem fog annyira hatni. az én kutyám betegségre kapott, brutálisan helyretette minden téren, annyira, hogy nagy a kísértés, hogy adjak neki, kondíciójavítás címszón, de nem szeretném, higy ha baj van ne legyen valami...

ami esetleg jó még, azt is adtam már betegségre az a béres minera csepp, szerintem hasonló kategória.

2016. szept. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!