Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen gabonamentes tápok...

Milyen gabonamentes tápok vannak 1200-1600ft/kg-os árban?

Figyelt kérdés
Olyant szeretnék amiben nem tettek bele semmit ami a gabonát helyettesíti (pl rízs, kukorica). Jelenleg Taste of the wild van, csak eléggé meg van sózva és nemtudom hogy ez hosszú távon mennyire egészséges. A válaszokat előre is köszönöm! :)

2016. szept. 6. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A TotW az egyik szuperpremium kategorias tap. Ennel egy jobb van (hustartalom alapjan) az Orijen. Ha nem tetszik a TotW, akkor ott az Orijen, Acana, RealNature ezek kb hasonlo minoseget kepviselnek, de TotW-on belul is van "mozgasi" lehetoseg, ha az adott tipusu nem tetsztik (esetleg keverd jominosegu konzervel).
2016. szept. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Torw nak a high prairie canine tápját vettem de eléggé sós, ha közelről nézem látszanak a sókristályok. Ha jól néztem akkor a totw ok közül ebbe van a legtöbb hús ha jól néztem. Orijen az drágább, acanát meg a másikat megnézem
2016. szept. 6. 18:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor nezz masikat. Van halas sok mas. Viszont azt erosen ketlem, hogy a kutyak ilyen modon direktbe kapnak a sot, szerintem az valami mas lehet. Tappal valo etetes amugy is tobb vizfelvevest kivan meg a kutyaktol.
2016. szept. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez csak só lehet. Az összetevők között is irják a sót. Gondolom azért van benne hogy jobban megegyék.
2016. szept. 6. 18:21
 5/5 anonim ***** válasza:
az acanák vannak még hasonló árban, szerény véleményem szerint jobb minőségűek (a totw az utolsó években szerintem elég durva minőségi változásokon ment keresztül és nem a jó irányba...). zooplus-on vannak még mindenféle "nevenincs" tápok pl. purizon, az elvileg a sajátmárkásuk acana koppintásuk, sajna ezeket nem ismerem de egy próbát lehet megér neked. még a fressnapfos real naturenek van valami új wilderness vonala, azok közt azt hiszem van gabonamentes és a brit carenek lett nemrég gabonamentes vonala.
2016. szept. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!