Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak, ha a kutyám...

Mit csináljak, ha a kutyám semmibe vesz?

Figyelt kérdés
Amikor tudtam, minden nap sétáltattam, játszottam vele. Amikor itthon vagyok mindig én megyek oda a kutyához, van hogy hetekig nem lát a kutya, és amikor hazajövök észre sem vesz. Teljes mértékben levegőnek néz. Ha én nem foglalkoznék vele, szerintem évek óta nem érintkeznénk, ha a kutyán múlna. Ha meg látja, hogy az utcán simogatok egy macskát, vagy valakivel beszélek, akkor aztán olyan hisztit lenyom. Ugat, nyüszít, hörög ahogyan csak tud. Sétáltatás közben ha más kutyát is megsimogatok egyből nem tetszik neki. Fürdetni vittem a helyi tóhoz, egy másik kutya is ott volt, együtt játszottak. Az én kutyám megunta a játékot, erre a másik kutya meg unalmában odajött hozzám. Hasra feküdt, hogy simogassam. Erre meg a kutyám vicsorgott, morgott, támadott, és harapta a másik kutyát. De csak ijesztésből csinálta a kutyám, a harapás annyiban kimerült, hogy hozzáért a foga a másik kutya bundájához. Természetesen a másik kutya sem vette komolyan, kb. 20 percig simogattam, és játszottam vele. Mit kellene csinálnom, hogy normális legyen a kapcsolatom a kutyámmal? Azért ilyen, mert elkényeztettem?
2016. szept. 6. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen fajta ?
2016. szept. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azert ilyen, mert o a fonok te pedig a tulajdona vagy. Kicsit olvass utana mit kell ahhoz tenned, hogy te legyel a fonok, ha nem megy vagy nem akarsz kockaztatni erdemes olyan emberhez fordulnod, akinek van tapasztalata a kutyakkal.
2016. szept. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
#1: Vagy tacsko vagy akitaXD. Amugy mit szamit?
2016. szept. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1.: Sarplaninac, szuka.
2016. szept. 6. 17:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Van olyan, hogy hetekig nem lát a kutya? Így azért nem nehéz elhidegülni egymástól.

Nekem nagyon jó a kapcsolatom a kutyámmal, de télen többet dolgozom, kevesebbet foglalkozom vele és még ennyitől is meglátszik, hogy mennyit ront a kapcsolatunkon a külön töltött idő.

Képtelenség kivívni a bizalmat egy olyan kutyánál akit alig látsz.

2016. szept. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!