Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csomó a kutya bőre alatt?

Csomó a kutya bőre alatt?

Figyelt kérdés
Egy kb 0,5cm átmérőjű dudort vagy csomót találtam fél éves kutyámon.Megnéztem és olyan mintha a bőre alatt lenne valami csomó amit fel lehet "emelni".Aggódom érte holnap délután rendel a doki.Nem levert sőt nagyon is jókedvű eszik,iszik széklete oké.Szerintetek nagy a baj?
2016. szept. 6. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kapott oda oltást az elmúlt hónapban?
2016. szept. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen,ebben a hónapban kapott oltást.De annak már vagy 2 hete.
2016. szept. 6. 20:35
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha oda kapta, akkor probléma megoldva, megnyugodhatsz :) Az oltások helyén általában 2-3-4 héttel később alakul ki pukli. Azt tapasztaltam, hogy általában a veszettségi után, de igazából bármelyik szuri okozhatja. (kombinált, stb)

Nyugi, pár nap múlva elmúlik :)

2016. szept. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válszod ment a zöld:) ez nyugtató volt.Biztonság kedvéért azért holnap felhívom a dokit de akkor remélem úgy van ahogy te mondod!:)
2016. szept. 6. 20:44
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is a veszettség elleni oltás puklisodott be két héttel később.
2016. szept. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Oltási pukli lesz az, ahogy a többiek is írták. Az én kutyáimon is előfordult. Pár hét, és felszívódik, nem okoz semmi bajt, ne aggódj.
2016. szept. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is oltási puklink volt és én is megijedtem, mikor megtaláltam, de később eltűnik. Ne aggódj :)
2016. szept. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
jajj annyira köszönöm! Már borzalmas dolgokat olvastam!Koszönöm mindenkinek ment a zöld:))
2016. szept. 6. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!