Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4 Hónapos Pit-Staff kiskutyámn...

4 Hónapos Pit-Staff kiskutyámnak szeparációs szorongása van. Hogy szoktassam az egyedülléthez? (lent)

Figyelt kérdés
a falkasorrendel nincsen semmi gond,már próbáltuk fokozatosan egyedül hagyni de csak maximum 10 percig lehet.5 percet kibír de 10-et már nem.Bepisil,bekakil és sír.Amikor hazamegyek soha sem babusgatom meg hanem megvárom még lenyugszik.

2016. szept. 7. 09:52
 1/3 anonim válasza:

Mi ezt úgy oldottuk, meg, hogy vettünk egy plüss kutyát/macit mindegy, és jól átdörzsöltem magamon a szagok miatt (nem ér nevetni :)


és simán elfogadta havernak míg dolgoztunk, mellé feküdt stb.. 1-2 hét után ő maga kezdte szétszedni játékból, hurcolászni a kertben és már nem nyüszített ha magára hagytuk....

2016. szept. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előtte el kéne vinni sétálni meg játszani vele egy nagyot, hogy már csak aludni legyen kedve.


Ha sétánál elvégzi a dolgát, akkor 10 perc alatt nem tud megint bekakilni/bepisilni...


Egyébként azt mondják az első 30 perc a legkritikusabb, utána abbahagyják. Próbálj meg nem törődni azzal, ha sír és CSAKIS akkor menj vissza, amikor csendben van.

2016. szept. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!! Ezt a macis dolgot én a használt pólómmal csináltam.
2016. szept. 7. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!