Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tegnap kaptuk az első oltást,...

Tegnap kaptuk az első oltást, ma nagyon aluszékony. Van összefüggés a kettő közt?

Figyelt kérdés

Ha fent van játszik kicsit, járkál. De rengeteget alszik ma, 2-3 órát szokott és közben 1-1,5 óra ébrenlét.

most fent van fel órát és 4-5oraz alszik.az oltás miatt vagy más lehet az oka?

Baj van esetleg?


2016. szept. 7. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
mivel első oltás így gondolom hogy kis kölyök kutya ez esetben teljesen normális hogy sokat lszik, főleg evés után, és játék után is könnyen elfárad és alszik, semmi összefüggés nincs az alvás kiskorban ilyen majd nemsokára 8-12 hónapos korától már éjszakázni fog :)
2016. szept. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy sokat alszanak.. de ő nem szokott ennyit mint most. Ezért aggódom picit.
2016. szept. 7. 16:11
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet hogy csak no. Az enyem 4 honapos es azt figyeltem meg ha volt 2-3 nap mikor extrem sokat aludt utana szemmel lathatoan nagyobb lett 😊
2016. szept. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, az oltástól lehet bágyadt és kicsit aluszékonyabb :)
2016. szept. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!