Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dobermannak fülkupírozás?

Dobermannak fülkupírozás?

Figyelt kérdés
Van egy 9 hetes dobermann kiskutyám és szeretném a fülét visszavágatni. Tudom, hogy ma már tiltva van, de sok helyen olvastam, hogy több állatorvos is elvégzi ennek ellenére is. Valaki tud olyan állatorvost aki elvállalná?

2016. szept. 7. 19:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%
Csak a kutya 8 napos koráig lehet levágni tenyésztő kérésére...te ezt már lekésted. Ha valami sufnidokival csináltatod jóra ne számíts viszont jó doki nem fogja megcsinálni.
2016. szept. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A farkát lehet maximum 7 napos koráig csonkolni.. a fülét 5 hetes kortól lehet..
2016. szept. 7. 19:38
 3/15 anonim ***** válasza:
23%
Ha nem tetszik a kutyád, akkor minek vetted? Képzeld, hogy anyukád a füledből, vagy az ujjaidból levágat, mert neki úgy jobban tetszik... Plüss kutyát tarts, az mindenkinek jobb lesz!
2016. szept. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%
Kérd a tenyésztőd segítségét.
2016. szept. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Először is egy szóval nem mondtam, hogy nem tetszik a kutyám, másrészt azért vettem, mert a kedvenc fajtám.. harmadrészt pedig ez a hasonlat nem ugyanaz.. nem véletlenül találták ki a kupírozást (nem csak ennél a fajtánál). Könyörgöm az ilyen "okos" emberek kíméljenek.
2016. szept. 7. 19:46
 6/15 anonim ***** válasza:
64%
Egyetértek, tényleg nem véletlenül szokják ennek és még más fajtáknak is vágatni a fülét és a farkát is. Aki nem tájékozott a témában nézzen utána! Neked kérdező én is azt tanácsolom, hogy a tenyésztőnél próbálj érdeklődni, elsősorban.
2016. szept. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2016. szept. 7. 20:43
 8/15 anonim ***** válasza:
feltételezem normális, regisztrált tenyészetből vetted a kiskutyát, igy a tenyésztője minden bizonnyal fog ebben segiteni neked!!!
2016. szept. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Vakszeg' szapis
2016. szept. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
*valszeg'
2016. szept. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!