Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális ez egy keveréknél...

Normális ez egy keveréknél ilyen esetben?

Figyelt kérdés
fura kérdés, de hátha van hozzáértő. 4. hónapját tölti a befogadott kiskutyánk. ha minden igaz, tacskó-beagle keverék. tisztázni már nincs lehetőségem. amit biztosan tudok hogy az anyja egy egyszínű, barna tacskó. viszont a kiskutya egy az egyben tacskó jegyeket vett fel, semmi nem mutat bármiben arra hogy az apja más, se méret, se forma, egyedül a színzete, az a fekete (?) tacskó kinézetének jegyeit vette fel, ezt sem értem amúgy hogy hogy, annyi különbséggel hogy a fekete helyeken ő szürke, az összes többi részen pedig (a pofája, lábai, szeme fölött a két pötty) barna. illetve hát a mellkasán van egy fehér hosszúkás folt. nem tudom hova tenni, létezik hogyha keverék is, ne látszódjon a formáján a másik kutya hanem szinte ugyanolyan kisméretű marad mint a fajtiszta anyja? csak mert ahány ilyen keveréket nézek videókban a neten, szinte mindegyik más, de egy sem tűnik ennyire hasonlónak a fajtisztához.
2016. szept. 9. 21:12
 1/8 anonim válasza:
100%
A kutyárol képet linkelsz?
2016. szept. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

pici korában: [link]

mostanság: [link]

augusztusi vedó róla: https://www.youtube.com/watch?v=N6iwIMS_Jf4

2016. szept. 9. 21:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól hogy a apa nem tacsi volt a kutyus nem fog feltétlen rá ütni :) A színe mondjuk érdekes nem tudom mennyire megengedett tacskónál lehet azt az apától is örökölt viszont kinézetre teljesen tacsi.
2016. szept. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ezaz, épp azt nem értem hogy lehet ennyire tacsi ha elvileg keverék :) csak gondolat, de volt egy olyan elképzelésem, hogyha félreinformáltak, és az apja egy fekete tacskó, az okozhat ilyen anomáliát? egy fajtiszta barna+egy fekete, és az utód szürke lesz? de az viszont ellentmond hogy elvileg volt a kölykök között egy darab tarka(?) három fekete és három ilyen szürke, elvileg utóbbiak voltak a leggyengébbek
2016. szept. 9. 21:30
 5/8 anonim ***** válasza:

Hú de szép kutyus! :)

Épp ez a szép a keverékekben, hogy akármilyen is lehet. Ő az anyuka génjeit örökölte inkább.

2016. szept. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 bollocks ***** válasza:
100%
Nyugi, ennek a kutyának már az anyja is keverék volt, és bár nagyon aranyos, a tacskó fajtastandardtól fényévekre van.
2016. szept. 10. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem, az anyjában biztos vagyok hogy nem keverék volt, egy az egyben ilyen [link]
2016. szept. 10. 10:42
 8/8 A kérdező kommentje:
ilyen lett a végleges mérete és formája azt hiszem, ez egy most február eleji kép [link]
2017. márc. 10. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!