Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meghalt a kutyám. Hogy lehet...

Meghalt a kutyám. Hogy lehet ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés

Ma délelőtt történt. Egy kapunk kirohant egy kutya, és megtámadta. Nagytestű volt, az enyém egy Yorkshire Terrier. Az orvosok nem tudták megmenteni, átharapta a tüdejét. A kezeim között halt meg. Még csak 2 és fél éves volt.

Hogy lehet ezt túlélni?


2016. szept. 10. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
36%

Szegény. Nekem volt egy meggyvágó fiókám. Az út szélén találtam elhagyatottan és én pedig befogadtam. Eleinte úgy tűnt, hogy életben marad. Rá három hétre pedig elpusztult. Valószínűleg volt egy betegsége. Egy teljes napig gyászoltam. Másnapra elfogytak a könnyeim.

Igaz neked 2 és fél évig az életed része volt. Majd az idő segít felejteni.

2016. szept. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%

Idővel. Tudom, közhely, de igaz, hogy majd az idő múlása segít.

A nagytestű, kapun kirontó kutya gazdáját remélem feljelentetted. Ha még nem, akkor tedd meg.

Részvétem. :(

2016. szept. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Fel fogom jelenteni mindenképp. De előbb a hamvasztását intézem, az fontosabb.
2016. szept. 10. 21:36
 4/8 anonim válasza:
31%
Az első napoban sehogyan sem. Vegyél be nyugtatót és igyál sok folyadékot, ha rosszul vagy, akkor igyál friss hideg vizet, de csak finoman kortyonként és menj ki a levegőre. Hallgass zenéket, de egyáltalán ne szomorú zenét. A másik dolog pedig az,hogy muszály valahogy pótolni, mindazt ami elveszett. Tudom sovány vígasznak tűnik,de a legjobb megoldás,ha keresel,vagy veszel egy másik kiskutyát.Ez a legrosszabb dolog, ami történhet egy kutyával. A másik kutya tulajdonosát ha ismered, keresd fel és kérj segítséget tőle is. Nehéz dolog ez, mert már velem is megtörtént egyszer. Hetekbe tellik majd mire megnyugvásra lelsz. Részvétem :(
2016. szept. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

Sajnos csak masik kutyussal. Nekem csak az segitett. Nem mintha nem sirva simogattam volna az uj kutyust de elterelte a figyelmemet. Aztan egyre ritkabban sirtam mar.


De nincs recept mindenki mas. De minel hamarabb veszel magadhoz masik kutyust annal hamarabb terelodik el a figyelmed. Hiszen egy kiskutya rengeteg figyelmet igenyel

2016. szept. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

Nekem a cicám halt meg 2 éve. Még most is sírok, ha rá gondolok. Imádtam. Daganata volt. Kemózták is pedig. El kellett altatni. Álltam az udvaron és sírva hívogattam, de nyilván nem jöhetett.

2 hónap múlva kaptam egy másik cicát, aztán fél év múlva még egyet. Nagy arcok, de őt nem pótolhatják.

2016. szept. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

Részvétem. Mi is most vesztettük el a kutyusunkat. Nyaralás alatt rábíztuk valakire, aki nem figyelt eléggé és elszökött tőle. Nincs meg, pedig chipes.

Szerintem várjál a másik kutyával, mert az új kutya megérzi rajtad a rossz, bizonytalan lelkiállapotot, és az nem jó neki.

2016. szept. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Most én is ezzel küzdök! Az én kutyámat nem támadta meg semmi hanem beteg volt! :( ma halt meg!
2016. dec. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!