Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az anya kutya pár óráj fialt,1...

Az anya kutya pár óráj fialt,13 kiskutya lett az anya elpusztult. A kan kutyám megölt kettot és most a garázsban vanak egy dobozba. Mihez kezdjek velk?

Figyelt kérdés

2016. szept. 11. 11:27
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%

Menj el az allatorvoshoz es vegyel tapszerport amit vizzel higitva cumibol (fecskendobol) lehet itatni veluk, de nagyon igyekezz mert minel kesobb kapnak enni annal nagyobb a valoszinusege hogy elpusztulnak. Ha beszelsz az allatorvossal lehet hogy ok elvallaljak hogy szereznek valakit aki tudja oket gondozni. sajnos nem sok esely van ra hogy megmaradnak. ROGTON HIVD MOST FEL AZ ALLATORVOST VAGY AZ ALLATVEDOKET HOGY SEGITSENEK!!!

a kicsiket melegben kell tartani a dobozban legyen puha ruhafele legyenek betakarva teljesen es osszebujva. nehany oranal tobbet nem nagyon birnak ki. A kankutyat nem lett volna szabad a kozelukbe engedni. irjal mit inteztel!

2016. szept. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
falun lakok itt nincs ilyen állatorvos csak haszonállazokhoz. Pénzem sincs hogyilyesmir vegyek. Az előbb adtam bekik tehet az nem jó?
2016. szept. 11. 11:41
 3/41 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem jo;_((( ird be a google be

"arva kutyak 3 oras" aztan a "kutya .hu" oldalakon van azonnal informacio hogy hogyan csinalhatsz nekik olyan tejet ami az anyatejhez hasonlo mert kulonben par ora alatt elpusztulnak

a tehentej semmifelekeppen nem jo gyorsan nezd meg mit kell csinalni eloszor

2016. szept. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%

a tehentejet higitani kell kb 1/3 viz es 2/3 tej. testmelegnek kell lennie es kb 2-3 orankent adni kell egy keveset nekik folyamatosan. EJJEL IS!!!! kb 1 hetig mert kulonben kiszaradnak es meghalnak.

en mar sok kisallatot felneveltem. Egyaltalan miert nem volt a nosteny ivartalanitva??? mit fogsz csinalni 11 kutyaval ha meg is maradnak?

2016. szept. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
82%
hogyan adtad nekik a tejet, remelem nem hidegen???? hol van a kankutya? nem fer a kicsikhez?
2016. szept. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Majd valakinek odadom őket. Habár nemhiszem hogy túlélik. A kant bezártam a ketrecébe.
2016. szept. 11. 11:55
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
eleg meleg a doboz amiben vannak? egyaltalan vallalod hogy eteted oket vagy hagyod oket elpusztulni? hidegen kaptak a tejet???
2016. szept. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Azokat bebuktad ha nem szoptak eddig, mert nem csak a tej a lényeg, hanem az ellés után benne lévő immunglobulinok is. Gyenge immunrendszer, pluszban még éheztek is pár órát, hullanak majd mind a legyek, ha fejtetőre állsz akkor is. Pénz nélkül meg főleg.
2016. szept. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
93%

te Magyarorszagon elsz? nagyon elmaradottnak tunik a hely amirol irsz. az allatorvost nem lehet felhivni telefonon, es mi az hogy nincsen csak haszonallathoz?

szornyu hallani en olyan sok kisallatot megmentettem mar a kisnyulaktol a 2 oras baranyig. az akit 2 orasan kaptam szept 16 an lesz 12 eves es Barka a neve. en nem Europaban elek , van egy farmunk, olyan rossz ezt hallani hogy ott haldokolnak azok a szerencsetlen kisallatok;-(((

2016. szept. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
a neten azt is meglehet talalni hogy hogyan lehet hazilag colosztrumot (elso tejet) kesziteni kiskutyanak de szerintem a kerdezo nem fogja csinalni biztos nagyon szegenyek es nem is ertenek a kutyakhoz. de akkor mi a francnak tartanak ivartalanitott nostenyt???? vagy kant, egyaltalan barmit. ahh szornyu ez az egesz.
2016. szept. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!