Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akkor most az akitákkal mi a...

Akkor most az akitákkal mi a helyzet?

Figyelt kérdés
Azt olvastam meg mondták sokan hogy az akita neg a shiba ilyen macskajellem es sz'arik a gazdira meg makacs is de olyat is hallotam hogy messze híres a hűségéről . Akkor most mi az igazság ?

2016. szept. 11. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

hűséges de nem szófogadó. A hűségük valóban híres de ezt hűséget ki kell érdemelni. Attól hogy hűséges hozzád nem kötelessége szót fogadni makacs marad.


Üdv. egy Akita gazdi.

2016. szept. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké csak nem ertettem
2016. szept. 11. 17:45
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kell hozzajuk nemi "humorerzek" az biztos. Aki a szabvany "lassie hazater" es "rex felugyelo" elvarasokkat tamaszt veluk szemben az borzalmasan nagyot fog csalodni. Csak kinezetre szepek, de borzalmasan genyak, agresszivak tudnak lenni es valoban kozelebb allnak egy igazan szemet macskahoz, semmit a kutyahoz. Baromi okosak, de egyet ne felj ezt nem arra hasznaljak, hogy teged "boldogga tegyenek", hanem a "rosszasagra", tehat nem egy Border Collie (de az esze szerintem tobb).


Viszont en nem cserelnem semmire, imadom oket az Akita kicsit egyszerubb (o izombol oldja meg a dolgokat), a Shiba eszesebb (vele igazi kin tud lenni az elet, mindig resen kell lenned) o eszbol oldja meg a dolgokat.


Jelenlegi Shiba tulaj.

2016. szept. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!