Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez mire utalhat?

Ez mire utalhat?

Figyelt kérdés

Van egy Foxy kutyám. Gyanakszok rá, hogy vak vagy nem jól lát, mert néha furán viselkedik.

Ma jövök haza, erre úgy ugatott rám, mintha idegen lennék, holott ott álltam előtte. Hogy nem látott, érezte az illatom?

Másrészt próbáltam olyat, hogy elhajintottam egy követ, de megtalálta. Aztán valahogy meg néha mégis alig vesz észre vagy bármi.


2016. szept. 13. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Foxy = Foxi.

A kutya sokkal inkább támaszkodik a szaglására, mint a látására, tehát nem azért ugat rád, mert nem tudja, ki vagy. Azt mondod, nem lát, de utána rögtön megcáfolod, hogy megtalálja az eldobott követ. "néha mégis alig vesz észre vagy bármi". A bármire lennék kíváncsi, hogy mit veszel még észre rajta. Ha nekimegy dolgoknak, az utalhat arra, hogy nem lát jól, vagy egyáltalán nem lát. Ha furcsának találod, vidd el egy vizsgálatra állatorvoshoz.

2016. szept. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vak kutya nem néha viselkedik furcsán, hanem mindig.

Lehet találgatni is, de célravezetőbb lenne orvossal megnézetni a szemét.

2016. szept. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az en kutyam vak. Nem fura es nem megy neki semminek. A doki szerint a szaglasat a bajszat hasznalja es a laban levo szort a tajekozodashoz. Labdazni is szokott. Jo nem ugy hogy en dobom el csak o maganak. Es engem mindig megismer.
2016. szept. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Érdekes, mert a távolban észrevette a macskát.

Nem értem.

Köszi a válaszokat.

2016. szept. 14. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!