Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet hetente-kéthetente...

Lehet hetente-kéthetente kamilla teát adni a kutyának?

Figyelt kérdés
Sziasztok! :) Van egy kölyökkutyusom. Tegnap megkamilláztam az egyik macskánk szemét mert fura volt neki a szemhéja.(régen is segített neki) Rengeteg tea maradt, és úgy gondoltam megkóstoltatom egyik kutyámmal, mert azt mondták nem árt,(teljesen tisztán, nem volt benne szőrszál vagy ilyesmi) neki nagyon ízlett és mind megitta. Nem szeretném folyton azzal itatni, hogy válogasson közte és a víz között, de hetente vagy két-háromhetente adhatnék neki 2-3 dl-t? Előre is köszönöm!

2016. szept. 13. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Tehát vattát mártogattál teába, azzal letörölgetted a macska beteg szemét, megint mártogattál-törölgettél... és a megmaradt, ki tudja mikkel teli teát inkább felitattad a kutyáddal. Mi vagy te, valami újkori Dr. Mengele?!
2016. szept. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A vattakorongot folyamatosan cseréltem, minden szemtörlés után.
2016. szept. 13. 16:25
 3/3 anonim ***** válasza:
ha kivettél volna a teából és úgy mártogattál volna akkor se lett volna semmi értelme odaadni a kutyának. hiába veszel úkat, gondolom a kezedet nem fertőtlenítetted minden egyes vatta után... nincs rá szüksége a kutyának, gyomorrontást is kaphat tőle.
2016. szept. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!