Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyak berughatnak rohadt...

A kutyak berughatnak rohadt gyumolcstol?

Figyelt kérdés
Ma az egyik vizslam eleg sok rohadt fuget evett es utana eleg furan setalt, latszott hogy nem oke minden.. Ki is hanyta a reggelijet.. Delutan adtam neki kefirt, azota nem hanyt.. Tok ugy viselkedett mintha reszeg lenne...probaltam utana nezni hogy van-e alkoholtartalma a rohadt fugenek de sehol semmi info errol..

2016. szept. 13. 20:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Persze hogy van alkoholtartalma, a gyümölcs erjed. És igen, a kutyák is be tudnak rúgni.
2016. szept. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%
Nem. Esetleg a kisebb patások, akik egész nap az erjedt gyümölcsöt eszik a földről, de a kutya nem eszik egész nap gyümölcsöt. Ha egy rohadt almát megeszik, nem fog berúgni tőle.
2016. szept. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hu na most valaki azt irja igen, valaki azt hogy nem :/ az a baj hogy rengeteg rohadt fuge esik le a fa tetejerol.. Nem 1-2 db-rol van szo naponta.. Nem tudjuk leszoktatni mert imadjak. ez mar nem az elso eset hogy valamelyik hanyik tole, viszont ez az elso hogy ugy kozlekedik a folyoson pl mint aki be van rugva.. Aztan a kanapen is kb esett le a feje meg oldalra dolt stb. Ha reggelre nem lesz jobban elvisszuk dokihoz csak igy most alig birok elaludni,feltem hogy nincs-e nagyobb baja, mert o mar volt, hogy patkanymerget evett es majdnem meghalt, azota nagyon durvan feltjuk
2016. szept. 13. 21:16
 4/12 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok:Onnan tudom hogy be tudnak rúgni, hogy a tacsim imádta a hullott epret. Brutális milyen másnapos volt néha. Részegen meg könnyen marakodott...
2016. szept. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez persze nem zárja ki a mérgezést a te kutyusodnál, úgyhogy tényleg vigyétek állatorvoshoz! A fügét meg a lehető legsűrűbben takarítsátok fel, nem tesz jót nekik az erjedt gyümölcs.
2016. szept. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Remelem igazad van es csak ez volt a gond! Nagyon erzekeny a hasa amugy.. A masik vizslanknak sosincs semmi gondja, max kis hasmenes..
2016. szept. 13. 21:23
 7/12 anonim ***** válasza:
A fügét ha tudod akkor mindig szedd fel a rohadtakat, aztán rázd meg, ott le jön ami érett, ha ezt naponta megcsinálod akkor sztem nem leszenk részegek:D
2016. szept. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Probalkozok mindent felszedni de ahogy meghalljak, hogy lepotyog egy mar rohannak.. Volt hogy en szedtem le egyet hogy megeszem majd, veletlen leejtettem es mar rohant is vele valamelyik... Az almaval ugyanez volt, de halistennek azt mar meguntak.. Neha labdaznak vele aztan annyi :D most a fuge a meno... Elore felek a diotol..
2016. szept. 13. 21:28
 9/12 anonim ***** válasza:
Érzékeny a hasa? Akkor tényleg vigyétek állatorvoshoz.
2016. szept. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen o erzekenyebb... Volt hogy ejjel nyakon hanyt mert lefekves elott almat evett :(
2016. szept. 13. 21:33
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!