Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám minden hónapban...

A kutyám minden hónapban beteg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
10 éves törpeuszkárom van, január óta állandóan beteg, eleinte havonta kétszer volt rosszul, mostmàr csak havonta, nèmetorszagban elünk es nagyon drága az állatorvos. Konkrétan nyaralni nem tudtam elmenni a kutya miatt, most már nem bírom tovább. Legtöbbször a bűzmirigyével volt probléma, ennek érdekében ivartalanították is, de mégis ugyanúgy előjön a probléma. Mit tegyek? Napi kétszer vagy háromszor 10-20 percet sétálunk, más kutyát levisznek 5 percre mégsincs baja, szóval nem értem.
2016. szept. 16. 06:06
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Vitaminos Pedigree konzervet eszik.. De amikor másfélét evett akkor igy ugyanúgy beteg volt.
2016. szept. 16. 06:07
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
Csak az orvos tudja megmondani, hogy mi a baja és hogyan lehet meggyógyítani, de "Vitaminos Pedigree" ez nem mondanám, hogy a gyógyulását segíti. A pedigree max arra jó, hogy ne haljon éhen a kutya, de nem csodálkoznék azon, hogyha ettől betegedne meg mindig.
2016. szept. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%

Szavad ne legyen! Szerencsétlen kutya. Napi 2X 10 perc séta szerinted hova elég? Elárulom, hogy más kutyát levisznek MINIMUM 3X fél órára, vagy 2X fél óra és egyszer 1-2 óra!!!! Öreg kutyákat is látok akivel sokat kint vannak, a kutya élvezi, boldog ha kutyatársaságban lehet!

Pedigree... Lehet, nálatok egy fokkal jobb, de itt szimpla moslék. Vitaminos... Lol. Nem kellene bele "vitamin" ha húsból lenne nem pedig ipari hulladékból.

Szégyelld magad!

2016. szept. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Állatorvosra telik de normális tápra nem?
2016. szept. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

1. Napi több séta: mondjuk 4 ebből 2 fel órás es 2 eu!

2. Váltás tápot! Fit Active Senior TÁP sokkal jobb

2016. szept. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

A bűzmirigy problémáknak köze nincs az ivartalanításhoz.

Mit jelent a "rosszul" állapot?

Konzervvel általában túl lágy lesz a széklet. A bűzmirigy nem tud rendesen ürülni.

Ha pedig állandósult bűzmirigy gyulladása van, azt ki szokták műteni.

2016. szept. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Sajnos elég sok foga nincs már meg, amikor örökbefogadtam már nagyon rossz állapotban voltak a fogai, tehát nem tudja megenni a tápot. Csakis konzervet. Egyszer vettem neki premium minőségű konzervet, de találtam benne műanyag darabokat, ugyhogy többet nem vettem.

Másrészt multheten vigyázzunk egy kislány törpeuszkárra és őt a gazdai ketszer viszik le 5 percekre. És a kutya egészséges, ja és macskakonzervet eszik. Ugyhogy nem értem.

2016. szept. 16. 11:22
 8/17 anonim ***** válasza:
78%
Szeméttel eteted és bezáod a lakásba napi 20 perc sétával. Nem is értem, miért beteg. -.-"
2016. szept. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Minden kutya mást visel el, de az biztos, hogy ez az életmód egészségtelen és hatalmas stressz a kutyának. Nem lenne szabad így kutyát tartani, ez állatkínzás. Nem is értem, az orvos miért nem szólt.
2016. szept. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ja, és ha egy márkával befürödtél, de erre nem az a megoldás, hogy továbbra is veszed a sz.rt. Ha nagyon akarnál, tudnál megoldást találni, de láthatóan nem akarsz gondoskodni róla.
2016. szept. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!