Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az állatvédők a textil szájkor...

Az állatvédők a textil szájkorásron nincsnenek kiakadva? Miért?

Figyelt kérdés

tegnap láttam valahol ezt a ponyva szerű anygból készült szájkosarat, ami tulajdonkáppen befogja a kutya száját.

Erre miért nem akadnak ki?

Mivel kutya a melegben a lihegés által párologtat, és hűti magát, szerintem eléggé állatkínzás ez a dolog, mégsem zavar senkit.

vagy rosszu látom?



2016. szept. 16. 10:54
1 2
 11/13 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Az, hogy a kutya kicsit ki tudja dugni a nyelvét, cart se ér 30 fokban...aki ilyen vackokat használ, nem látta még a kutyáját melegben TELI POFÁVAL, "földig lógó nyelvvel" lihegni???

Ezeket a 10 perces orvosi vizsgálathoz találták ki, nem véletlenül...

2016. szept. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha valaki nem 30 fokban használja a kutyáján és nem satuként szorítja rá, akkor szerintem semmi probléma vele.


Nekem keverék kutyám van, olyan fura fejformával, hogy egyszerűen nem lehet rá se műanyag, se bőr, se fém szájkosarat venni. Hébe-hóba ha járműre szállok vele, akkor megkapja a textil szájkosarat, 5-10 percet kibír benne.

2016. szept. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Szilvi & Argos ***** válasza:

Késő ősztől tavaszig, amíg nincs tűző nap és 25 fok, én is használom a szíjakat-pántokat.

De amúgy nem, mert tényleg nem tud kényelmesen lihegni...és nyáron 10 perc is SOKKKK

2016. szept. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!