Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fekhelyet érdemes...

Milyen fekhelyet érdemes venni szálkásszőrű tacskó kölyöknek?

Figyelt kérdés
Gondoltam arra, hogy én készítek neki, de arra jutottam, hogy lehet mivel még pici, szétrágná. Azért egy rendes kis fekhely azért strapabíróbb...ez az egyik kérdésem. A másik pedig, hogy milyen tápot adjak neki? Egy pici 8 hetes kiskutyáról van szó. Aztán mégegy kérdésem van: milyen játékot vegyek neki? Pl gumilabdát kemenyebb gumi borítással vagy esetleg én csináljak neki? Köszönöm!:)

2016. szept. 17. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:
A fekhely mindegy kb. igazad volt, szét fogja rágni. A boltit is, majd talán a harmadik tartós lesz. Én Brit táppal etetek, szereti. Játékból több félét, mert majd ő választ kedvencet. Húzgálni való kötél, pici teniszlabda, anyagjáték. Ha nem akarsz idegbajt kapni egy idő után, sípolósat, csipogósat ne. Plüsst se, mert úgyis hamar szétkapja. A tacsik, akiket ismerek, inkább labdamániások.
2016. szept. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én fekhelynek a boxot javaslom. Sokan panaszkodnak hogy a kutyajuk utalja a boxot. Mi eleve oda rendeztuk be neki a vackat. Puha pleddel es jatekokkal. Eleinte nem zartuk be hogy megszeresse. Azota jatekokkal pokroccal egyutt tesszuk a kocsiba. Es nem hisztizik. Jatszik benne meg alszik mint ejjel ☺ es szet se ragja nincs annyi fogas rajta es nagyon kemeny muanyagbol van.


Kaja. Attol fugg mennyit szansz ra de a premier a fressnapfban jo tap es nem draga. Ha netrol rendelsz akkor a britet szoktak ajanlani. De a premium az acana orijen meg real nature.


Jateknak mindegy de ha labdat veszel csak olyat aminek a darabkait nem tudja szetragas utan lenyelni. Nekunk nagyon bejott a szormeallatt. Azt erdemes allatboltban venni mert azokon nincs pl gomb szem amit szonten felrenyelhetne.

2016. szept. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!:) Utolso, ez a szallitoboxos otlet nagyon tuti:DD
2016. szept. 17. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!