Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pedigree fogápolási hónap -...

Pedigree fogápolási hónap - mit takar az "ingyenes fogászati vizsgálat"?

Figyelt kérdés
Mivel vizsgálatnak hívják, ezért feltételezem, hogy semmiféle kezelést nem tartalmaz. Én úgy képzelem el, hogy odamegyünk, doki megnézi a fogakat, és végül javasol nekünk egy mondjuk 30 ezer forintos kezelést. De azért biztos szeretnék lenni ebben, mielőtt eldöntöm, érdemes-e elmenni. Van esetleg valakinek tapasztalata?

2016. szept. 17. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Általában bárhova bármi miatt elmész egy állatorvoshoz, ha csak megvizsgálja a kutyát, az is pénzbe kerül. Úgy hívják: vizsgálati díj.

Az ingyenesnél ezt a díjat megúszod, és pontos képet kapsz a kutyád fogazatáról. Sőt, ha gond van, még ajánlást is kapsz , hogy milyen kezelésre lenne szüksége.

2016. szept. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából annyit néznek, hogy mennyire kopottak a fogak, van-e fogköve a kutyának és nem gyulladt-e az ínye. Aztán ennek megfelelően javasolnak kezelést, esetleg étrend változást.
2016. szept. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szóval ha én alapból szeretném elvinni a kutyámat fogkőlevételre, akkor ezzel spórolok valamennyit? Még nem voltunk ilyenen, de úgy gondoltam, hogy ha bemegyek egy állatorvoshoz fogkőlevételre, akkor arra nem számolnak külön vizsgálati díjat (mint ahogy ha elmegyek oltatni a kutyámat, arra sem, és örökletes betegségek szűrésénél sem vontak le külön vizsgálati díjat). Nyilván ha beteg a kutya, akkor vizsgálati + kezelési díj van.
2016. szept. 17. 21:26
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem kicsit hülyén tettem fel a kérdést, igazából arra lettem volna kíváncsi, amit a fönti válaszomban írtam, csak nem tudom, mi tört rám. :) Lehet a csalódottság, mert a hostess leány ingyenes fogászati kezeléssel biztatott a tescoban, aztán szembesültem a valósággal.
2016. szept. 17. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!