Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8 órára egyedül hagyni egy...

8 órára egyedül hagyni egy kutyát?

Figyelt kérdés
sziasztok! azoknak a válasza érdekel akik 8 órákat nincsenek otthon és egyedül van a kutya a lakásban. a kutya kibír egyedül ennyit? nem lesz magányos? olvastam hogy belehet erre tanítani.
2016. szept. 18. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Az enyem 16 ot van egyedul
2016. szept. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
88%
Szia! Hozzá kell szoktatni, de ki fogja bírni. Kezd kis lépésekben, és figyeld meg az ablakon át, hogy mit csinál, ha elmentél.
2016. szept. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha már nem kiskutya, akkor igen. De ha az, akkor szétszedi a lakást.
2016. szept. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Erre nem kell betanítani, ez nem egy feladat :) Jól kell nevelni, fokozatosan hozzá kell szoktatni az egyedülléthez, és otthon hagyás előtt alaposan lefárasztani.

Magányos nem lesz ennyitől, az egyedüllét meg a magány tökre nem ugyanaz :) A kutyák egyébként is kb. napi 16 órát alszanak, úgyhogy tök békésen el tudnak szunyálni egész nap egy alapos séta után.

2016. szept. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
főleg egy francia bulldog... :)
2016. szept. 19. 06:00
 6/6 anonim válasza:
Az enyémek kb 10 órát vannak egyedül, de amíg csak 1 volt, addig se volt gond. Előttem már mondták, én is a fokozatos hozzászoktatást javaslom. Egy hatalmas séta előtte, és legyen sok játéka, így simán ki fogja bírni.
2016. szept. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!